Sleva na září

Milé dámy,
jelikož jsem do salonu zakoupila nové certifikované přístroje, máte po celé září možnost oba přístroje vyzkoušet zdarma k běžnému ošetření.

Radiofrekvence se výborně hodí ke stimulaci kolagenových vláken a vypnutí pleti, přirozeně pomocí tepla, které vniká do hlubších vrstev kůže nabudou kolagenová vlákna na objemu a teplo stimuluje jejich regeneraci. Na povrchu se tento jev projeví vypnutím a prozářením pokožky.

Ozonizér s plazmou a elektropolací potěší každou ženu s rozšířenými póry, černými tečkami či akné. Pleť šetrně desinfikuje a penetruje účinné látky pomocí ozónu, který vzniká na povrchu skleněné trubice naplněné vzácným plynem. Toto vysokofrekvenční ošetření umí zázraky. U mého syna jsem za pouhé 4 dny intenzivního ošetřování ultrazvukovou špachtlí a ozonizéru zvládla dostat silně rozjeté akné do stavu zhojení. Nejsme ještě u konce, proces pokračuje. Až bude stav jeho pleti zcela uspokojivý budu Vás informovat. Už teď si ale troufnu říct, že je tento přístroj pro řadu teenegerů opravdovou nadějí, že mohou mít klidnou a zhojenou tvář.

Obě ošetření jsou příjemná a bezbolestná. Přijďte vyzkoušet. Pokud rovnou zvolíte celou kúru, na druhé ošetření provedené do 8smi dnů budete mít 50% slevu.
Heslo: „MODERNÍ TECHNOLOGIE“ Heslo sdělte prosím při placení.
Přeji krásné září a těším se na Vás. V galerii najdete fota, jak vypadá pleť po a před ošetřením.