RECENZE

Milé dámy,

budu Vám vděčná, pokud mi napíšete svou recenzi na mou práci. 
Vašich 5 minut času mi může přinést nové zákaznice.
V této složité době mi to moc pomůže.

Google

Přejděte na tuto adresu
Rovnou se zobrazí pole zadávání recenze.
Pokud nejste přihlášená ke svému Google účtu (emailu), zobrazí se výzva k přihlášení.

 

Facebook

Přejděte na tuto adresu
Klikněte na Doporučujete stránku Trisha kosmetika? Ano/Ne a zadejte recenzi.
Je nutné být přihlášená k Facebook účtu (tlačítko Přihlásit se).

Seznam

Přejděte na tuto adresu
Použijte červené tlačítko přidat hodnocení.
Je nutné být přihlášen k seznam účtu (emailu) .

Přehled recenzí
5.0
Na základě 15 recenzí
powered by Google
Adela MullerovaAdela Mullerova
15:38 18 Nov 22
Báječné zrelaxování a díky ošetření "radiofrekvenční lifting" i pleť, jako patnáctka 😊 Nečekaně viditelné výsledky ihned po ošetření. Vřele služby salónu a paní majitelky Lenky doporučuji.
Tereza Ziah ČernáTereza Ziah Černá
20:11 26 Sep 22
Uz se tesim na dalsi kosmetiku s radiofrekvenci u vas.Funguje,snese ji ma precitlivela plet,a navic se s cajem a zachumlana v jemnych dekach, s jemnou vuni a relaxacni hudbou citim u vas nadherne opecovana.Moc dekuju.
Eliška MartínkováEliška Martínková
08:28 18 Sep 22
Perfektní relaxace v příjemném prostředí. Lenka vybere proceduru na základě typu pleti. Pro jemnější typy určitě mohu doporučit kúru se třemi různými oleji od Nobilis Tilia. K tomu dlouhá relaxační masáž, parafínový zábal na ruce a úprava obočí.Děkuji.
Iveta MartínkováIveta Martínková
07:44 18 Sep 22
U kosmetičky Lenky jsme byly na holčičím dnu, se sestrou jsme si vybraly každá typ kosmetiky podle svých představ a užily si parádní relax s masáží obličeje, maskou, parafínovým zábalem na ruce a k tomu občerstvení s proseccem. Prostě parádní rozmazlování se vším všudy.Děkujeme.
Jahoda 77Jahoda 77
21:24 22 Feb 22
Kosmetika u Lenky je jedním slovem ZÁŽITEK - pro tělo, všechny smysly i pro duši. Je vidět, že paní Lenka je vzdělaná ve svém oboru, že své práci rozumí a má ji ráda. Vysvětlila mi účinky jednotlivých přípravků a procedur speciálními přístroji a poradila kosmetiku na doma. Jako bonus ještě pocit luxusu - relaxační hudba, aromaterapie a propracovaná, na sebe navazující péče + bezkonkurenční ruční masáž, kterou jsem ještě nikdy nikde nezažila. Navíc krásný, harmonický interiér... No nádhera, děkuji, Lenko!
js_loader