POPIS KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Nabídka je široká. Vybere si každý. Pro podrobnější informace o jednotlivých ošetřeních klikněte na  + nebo přímo na podtržený název ošetření, o kterém se chcete dozvědět více.. 

Podzimní akce "Ošetření na míru" - úsporný balíček, který šetří Váš čas i peněženku

Milé dámy, malých radostí není nikdy dost. Přijďte si jich pár dopřát ke mně na kosmetiku. Připravila jsem pro Vás „Akční“, cenově zvýhodněný balíček ošetření. Vybere si každá. Ošetření dbají na relaxační prožitek a kvalitní péči. Chci Vám nabídnout  i příznivou cenovou relaci, proto jsem ošetření trošinku zkrátila. Ale nebojte se, stihneme všechno. A vy si vyberete na co v daném čase  dáme důraz. Jestli na barvení obočí a řas, nebo na masáž či čištění pleti. Bude to takové ošetření na míru. Individuálně sestavené dle potřeb Vaší pleti i nálady. Jde přece o Vaši krásu a Vaši psychickou pohodu. A bonus navíc, ušetříte čas i peníze.

Ošetření na míru  „Popelka“ /50 min/ 920,- Kč

URČENO: Všem ženám, které si přejí kvalitní, cenově příznivou péči. Než by ztratily kvalitu ošetření nebo se smířily s vyšší cenou, raději zvolí kratší, ale účinné ošetření.

Toto ošetření jsem pro Vás připravila přesně na míru. Vy si můžete vybrat jeho složení dle vlastních potřeb. Celé ošetření trvá 50 minut, vždy bude součástí maska a závěrečná a úvodní péče,což zabere 20 minut. 30 minut je na Vás.  Pokud více potřebujete upravit a nabarvit obočí či řasy a užít si masáž, anebo je pro Vás důležité čištění pleti, upravíme délku jednotlivých úkonů tak, abychom se vešli do 30timinut.

Co si můžete vybrat?

(úprava a barvení obočí a řas, masáž, čištění ultrazvukovou špachtlí a ruční dočištění.)
Pokud si budete chtít v rámci ošetření vybrat ošetření i dalšími přístroji ultrazvukem, radiofrekvencí či ozonizerem, ráda Vám vyhovím. Každý přístroj, aby přinesl výsledek by měl být využit alespoň  na 10 min. V tomto případě si doplatíte 1/2 cenu z ceníku  tedy 125 Kč.

Staňte se skromnou  Popelkou, ona měla střevíček, který padl jako ulitý, jen jí, já Vám nabízím ošetření na míru přímo pro Vás za 920,- Kč.

Ošetření Měsíce /80 min/ 1200,- Kč

URČENO: Pro ženy, které by si rády užily kromě skvělé péče  i dostatečně dlouhou masáž a jiné rozmazlovací procedury a přitom je pro ně otázka ceny důležitá.

Každý měsíc připravuji pro Vaši pleť ošetření za akční cenu. V sekci Aktuality se můžete podívat na ošetření  z minulých měsíců. Na říjen to bude „Vitamínová bomba“. V tomto období je třeba připravit pleť na plískanice a trošku ji vyživit. V ceně je úprava obočí, barvení řas a obočí se připlácí vždy 100 Kč za úkon a doba ošetření se pak  prodlužuje vždy o 10 min. V ceně je také čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, masáž, maska a závěrečná péče. Vy sami si určíte, na co byste chtěli soustředit většinu času. Ano, i zde se jedná o ošetření na míru. Jen máme více času.

Ošetření budou prováděna kosmetikou Nobilis Tilia či Derma Stella. 

Péče o akňozní pleť /20 nebo 50 min/ 480,- Kč nebo 800,- Kč

URČENO: Pro všechny, které trápí akné. Buď už jste absolvovali kompletní ošetření na 90 min a toto je doplněk péče, anebo je pro Vás otázka ceny důležitá a volíte raději častější čištění než kompletní péči jednou za čas.

Čištění ultrazvukovou špachtlí / 20 min / 480,- Kč , kdy pleť důkladně vyčistím ultrazvukovou špachtlí a použiju vyrovnávací sérum. Součástí tohoto ošetření není ruční čištění ani maska.

 Čištění ultrazvukovou špachtlí, ozónová terapie na zlepšení hojení a maska / 50 min / 800,- Kč.  

Pokud budete chtít i ruční čištění je přípatek 100 Kč. 

U péče o akńozní pleť je důležitá pravidelnost. Lze tedy kombinovat jedno kompletní ošetření jen s čištěním. Záleží na Vás. Poradím, jak co nejlevněji a efektivně bojovat s tím, co Vás trápí.

Zastavení a rozmazlení – relaxační ošetření /50 min/800,- Kč

URČENO: Všem, kteří touží po klidné a uvolňující atmosféře, chtějí načerpat pozitivní energii.

Toto ošetření má přinést odpočinek a malé pozastavení v této stresující době. Co můžete očekávat? Příjemné prostředí, hudbu, teplo, nahřáté polštáře, nahřáté ručníky, svit svíček i uklidňující vůni, něžnou i osvěžující masáž obličeje, pleťovou zklidňující masku, krátkou masáž rukou, vonné olejíčky, parafínový zábal na ruce. Budete odcházet odpočinuté s pozitivně naladěnou myslí a hebkou pletí. Přijďte se zastavit. 

Masáž obličeje a hlavy + maska /35 min / 480,- Kč

URČENO: Všem, kteří mají jen pár minut, ale přejí si zrelaxovat a osvěžit svou pleť.

Příjemná masáž obličeje a hlavy spolu s maskou, prozáří obličej a zklidní mysl.

Klasické ošetření pleti s důkladnou masáží a tvarováním obočí

Základem klasické péče o pleť je důkladná kosmetická masáž. Ta uvolní mimické svaly, prokrví horní vrstvu pleti i podkoží, stimuluje látkovou výměnu i odchod odpadních látek lymfou ven z těla. Pleť je prozářená a mladší. Podle délky masáže, délky ošetření i typu masek a sér si můžete vybrat. Stačí kliknout na + nebo přímo na druh ošetření.

Rychlý reset pleti ( 40 min) 720,- Kč

URČENO : Pro ty, které nemají čas nebo chtějí za málo peněz hodně muziky – především hydratovat a vypnout pleť. 

POPIS: Kosmetická řada Nobilis Tilia či Derma Stella  , rychlé čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, která odstraňí nečistoty, ale i zrohovatělé a odumřelé šupinky svrchní kůže, pleť se prozáří a prokrví. Následuje maska a  sérum dle potřeb pleti. ( 40 min)  720,- Kč.   

Je možno využít i samostatnou masáž  na 25 min. jen s hydratační maskou a bez séra. Samostatná masáž   + hydratační maska( 40 min.) 480,- Kč

Základní ošetření pleti ( 60 min) 980,- Kč

URČENO: Pro ty, které nepotřebují barvit obočí ani řasy a postačí jim 15 min masáž a běžná úprava obočí. Barvení obočí a řas za příplatek vždy 100 Kč

POPIS: Kosmetická řada Nobilis Tilia či Derma Stella, ošetření dle typu pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž, maska, sérum. ( 60 min) 980- Kč

Kompletní ošetření pleti kosmetikou Derma Stella a Nobilis Tilia (90 min) 1280,- Kč

 URČENO: Pro ty, které chtějí příjemně zrelaxovat a dopřát si vše vrchovatou měrou. Jedná se o kompletní balíček včetně úpravy obočí, barvení obočí a řas za příplatek vždy 100,- Kč, čištění a peeling ultrazvukovou špachtlí. Jedná se o příjemný realaxační zážitek plný hýčkání a vůní.

POPIS: Kosmetická řada Nobilis Tilia či Derma Stella,  úprava obočí a řas, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, důkladná masáž, maska dle typu pleti, sérum, krátká masáž očního okolí a masáž růženínem ( 90 min) 1280,- Kč

Hloubková hydratace pleti  / 60 či 90 min/ 1350,- Kč

 URČENO: Pro ty, které trápí suchá, dehydrovaná pleť, nebo se jen vrátili z  dovolené od moře a chtějí zabránit poškození pleti sluncem. Zde se nabízí 60ti minutové ošetření Biofáze Nobilis Tilia, které poskytuje hluboký relaxační zážitek díky kombinaci esenciálních olejů, jež podporují enzymatické pochody v pleti. Anebo můžete využít kompletní hydratační péči termální kosmetikou IXYA se dvěma maskami. Jedna hluboce mineralizuje a tzv. pleť nakopne, druhá s kyselinou hyaluronovou ji zhydratuje. Pokud máte citlivou pleť, lze využít i speciální masku z řady Ixya vyvinutou pro přecitlivělou či ekzematickou pleť. Termální voda bahno jsou jednou z nejlepších metod, jak dodat pleti vláhu a dostatek minerálů. Jedná se o kompletní balíček včetně úpravy obočí, barvení obočí a řas je za příplatek vždy 100 Kč za úkon, čištění a peeling ultrazvukovou špachtlí. Jedná se o příjemný realaxační zážitek plný hýčkání a vůní.

POPIS: Kosmetická řada Ixya či Nobilis Tilia,  úprava obočí , peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, důkladná masáž, masky či oleje, důkladná masáž a na závěr  masáž růženínem /60 či  90 min/ 1350,- Kč

Kompletní ošetření mladé akńozní pleti /90 min/1100,- Kč

 URČENO: Pro všechny, jež trápí pupínky, hlubší akné či jen zanesené póry. Pomocí hloubkového vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí, ručnímu dočištění a ozónové terapie lze účinně eliminovat projevy akné na pleti a urychlit hojení. V případě silnějších problémů je dobré ošetření opakovat či ho kombinovat pouze s čištěním pleti. Pomohu Vám nakombinovat ošetření do výhodného balíčku.

POPIS: Odlíčení a omytí pleti černým mýdlem, úprava obočí, barvení obočí  a řas je možné za příplatek vždy 100 Kč za úkon , peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, vyrovnávací sérum, ruční čištění ozónová terapie a účinná maska. Součástí může být i  krátká masáž očního okolí a masáž růženínem  – pokud pleť není otevřená / 90 min/ 1100,- Kč

Luxusní anti- age ošetření Termální kosmetikou IXYA, vypnutí, zpevnění, mineralizace – omlazení pleti  (95 min) 1550,- Kč

URČENO: Anti age ošetření není určeno jen pro zralou pleť, je pro všechny věkové kategorie již od 35+. Dle věku a typu pleti jsou využívány různé masky a séra intenzivně podporující regeneraci pleti. Každý věk potřebuje jiné výživné látky. Máme širokou paletu možností, jak zpomalit stárnutí přirozenou cestou.

Termální kosmetika IXYA je mimořádně koncentrovaná a silně ošetřující kosmetika. Díky termální vodě a bahnu obsahuje celou řadu minerálů a jiných prospěšných látek, její specialitou jsou však dermořasy, jednobuněnčné organismy (spirulina, Chlorella a Astantaxina), které silně pleť hydratují a zpevňují a čistí. Minerály pak mají i detoxikační účinky na pleť. Po tomto ošetření se můžete těšit na wow efekt,

POPIS: Kombinace ručního ošetření, ultrazvukové špachtle a dvou masek, z toho jedné alginátové ( čerstvě umíchané) spolu s důkladnou masáží. (95 min) 1550,- Kč. Wow efekt je viditelný a je tedy vhodná i před večerní akcí. Úprava obočí je v ceně, barvení obočí a řas za příplatek vždy 100,- Kč za úkon

Ošetření pro pány /55 min/720,- Kč

URČENO: Pro moderní muže všeho věku, kteří by rádi osvěžili svou pleť, protože vypadá unaveně, nebo pro ty muže, jež trápí akné, žilky či vrásky. Kosmetická péče je dnes muži hojně využívána a ženy jistě ocení pěstěný mužský zevnějšek. Rozhodně je to příjemný zážitek. Vybrala jsem pro Vás speciální masky vhodné pro mužskou pleť, essnciální oleje, které mají typickou mužskou vůni. Ošetření je příjemné, relaxační a účinek na pleť Vás mile překvapí. Lze v případě akné doplnit i ozónovou terapií za příplatek.

Přístrojové ošetření ultrazvukem, ultrazvukovou špachtlí, radiofrekvencí či ozonizérem

Proč využít přístroje? Moderní technologie jsou výrazným pomocníkem jak efektivně a dlouhodobě zpomalit stárnutí pleti. Já využívám neinvazivní metody, neboť ctím přirozený vzhled obličeje. Pleť pomocí přístrojů jen „probouzím“, aby obnovovala své regenerační procesy a lépe využívala dodané účinné látky ze sér a masek. Všechny procedury jsou bezbolestné, maximálně lehce poštipují. Po žádném z ošetření neodcházíte červené, rozpíchané či strupovité. Ošetření jsou příjemná.

Upozornění: Volba metody přístrojového ošetření je vždy po konzultaci s kosmetičkou.  Jsou prováděny certifikovanými přístroji. 

Ošetření ultrazvukovou sondou a ultrazvukovou špachtlí /od 20 min/ od 480,- Kč

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK ? Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže a lepší hojení po akné, snížuje pigmentace, hlouběji zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje pleť a rychleji spouští samoregeneraci pleti. Ultrazvuková špachtle pak čistí do hloubky.

URČENO:   Určeno všem moderním ženám či mužům, či dospívajícím,  kteří mají rády rychlejší výsledek nebo dávají přednost intenzivnějšímu ošetření a čištění. Lze využít v každém věku. Je vhodné jako rychlý reset pleti, vzpruha před večírkem,  ošetření pro podporu hojení aknózní pleti, jako účinné anti- age ošetření.  Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

 Můžete si vybrat:

Ultrazvukové ošetření expres / 40min/720,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje čištění ultrazvukovou špachtlí. Stimulaci obličeje pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku , na závěr pak ošetření sérem či ampulí. 

Mezoterapie bez jehliček – obličej, krk a dekolt / 95 min/1450,- Kč  

POPIS:  Ošetření obsahuje úpravu obočí , barvení obočí a řas za příplatek vždy 100 Kč za úkon, čištění ultrazvukovou špachtlí a jemné ruční dočištění. Stimulaci obličeje pomocí ultrazvuku 45 min. a KLASICKOU RUČNÍ MASÁŽ, ta je navíc od expres ošetření. Na závěr se aplikuje výživná masku  a zapracovávají se séra a ampule. 

Neinvazivní mezoterapie bez jehliček – obličej, krk a dekolt a radiofrekvence  jedné zóny (oči)/ 110 min/1550,- Kč  

POPIS:  Ošetření obsahuje úpravu obočí , barvení obočí a řas za příplatek vždy 100 Kč za úkon, čištění ultrazvukovou špachtlí a jemné ruční dočištění. Stimulaci obličeje pomocí ultrazvuku 45 min. a KLASICKOU RUČNÍ MASÁŽ, ta je navíc od expres ošetření. Na závěr se aplikuje výživná masku  a zapracovávají se séra a ampule a úplně na konci se pak provádí radiofrekvenční lifting, cca 20min zaměřené vždy na jednu zónu oči, dolní část obličeje, koutky, podbradek.

Ultrazvuková špachtle čištění pleti se sérem bez masky /20 min/480,- Kč

Ultrazvuková špachtle čištění pleti s maskou /40 min/600,- Kč

Ultrazvuková špachtle čištění pleti s maskou i s ručním dočištěním /55 min/ 700,- Kč

Ultrazvuková špachtle čištění pleti s maskou i  a ozónovou terapií /50 min/800,- Kč

Ultrazvuková špachtle čištění pleti s maskou i  s ručním dočištěním a ozónovou terapií  950,- Kč

URČENO: Vhodné pro všechny, kteří potřebují vyčistit pleť od pupínků, černých teček, nebo jen prozářit a odstranit odumřelé buňky.

POPIS:  Bezbolestné čištění pleti prováděné na odlíčený obličej. Lze jen se sérem, s maskou, s ručním dočištěním i s ozónovou terapií. Dle Vašich finančních možností a stavu pleti.

Radiofrekvenční lifting – okamžité omlazení / od 20 min/ od 250,- Kč

JAK FUNGUJE RADIOFREKVENCE? Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji, gumují vrásky. Už během 30ti minut perfektně vypnou obličej, nastartují samooregeneračních procesy, prozáří pleť. 

URČENO: Vhodné pro unavenou nebo starší pleť nebo jako okamžitá vzpruha před večerní akcí. Při pravidelném používání výrazně zpomaluje známky stárnutí.  Jde o velmi účinný a příjemný lifting. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“ či sekci přístroje. O balíčku se dočtete níže. Toto ošetření lze totiž provádět nejen samostatně, ale i jako kůru 4 – 6 ti ošetření v kratším časovém rozestupu a tím docílit dlouhodobější efekt. 

Radiofrekvenční lifting jedné zóny/ 40 min/ 720,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení a aplikaci aktivačního gelu s kolagenem a elastinem, který zvyšuje průnik radiofrekvenční energie. Poté radiofrekvenční sonda krouživými pohyby pleť prohřívá a stimuluje kolagenová vlákna.  Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Účinek na pleť se stupňuje ještě 14 dnů, poté postupně mizí. Pro delší efekt je lepší zvolit  4ošetření, po týdnu. Výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Toto ošetření není vhodné pro pleť se žilkami. 

Radiofrekvenční omlazení komplet /85 min/1650,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení, úpravu obočí, čištění pleti špachtlí a aplikaci aktivačního gelu s kolagenem a elastinem, který zvyšuje průnik radiofrekvenční energie. Poté radiofrekvenční sonda krouživými pohyby pleť prohřívá a stimuluje kolagenová vlákna.  Pro lepší efekt, aplikace masky. 

Nutný pitný režim.  Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. 

Radiofrekvenční omlazení komplet s ultrazvukem a vypínací maskou /120 min/1950,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení,úpravu obočí, čištění pleti,  špachtlí a aplikaci aktivačního gelu s kolagenem a elastinem, který zvyšuje průnik radiofrekvenční energie. Poté radiofrekvenční sonda krouživými pohyby pleť prohřívá a stimuluje kolagenová vlákna. Po radiofrekvenčím liftingu a stimulaci následuje stimulace a hloubková hydratace ultrazvukem a v závěru se pleť vypíná alginátovou maskou. 

Radiofrekvenční ošetření jako doplněk k běžnému ošetření /20 min/ 250,- Kč

Ozonová terapie – vhodná pro mastnou, aknˇozní pleť či pleť s černými tečkami /od 15 min/ 250,- Kč

JAK FUNGUJE OZONIZÉR?

Vysoká frekvence produkuje vysokovibrační vlnění, které se dostává do pleti skleněným nástavcem. Uvnitř nástavce se nachází 2 plyny neon a argon. Vysokovibrační vlnění se transformuje v teplo a produkuje ozon, který má výrazné sterilizační a dezinfekční účinky. Ošetření je bezbolestné a velmi účinné.

URČENO: pro všechny, kteří potřebují zklidnit a desinfikovat pleť či penetrovat účinné látky.

Ozónová terapie jako doplněk k běžnému  ošetření / 15 min/ 250,- Kč

POPIS: Jemnými tahy  různými skleněnými nástavci po pleti se pleť zklidňuje a dezinfikuje. Každý nástavec se využívá pro jinou část obličeje či vlasové části. Provádí se na závěr běžného kosmetického ošetření.

Ozónová terapie a radiofrekvenční lifting jako doplněk k běžnému  ošetření /30 min/400,- Kč

Ozónová terapie + čištění pleti ultrazvukovou špachtlí / 35 až 60 min/ 700,- Kč až 950,- kč

Ozónová terapie komplet /90 min/ 1100,- Kč

URČENO: Toto ošetření je určeno jako top ošetření v péči o aknózní pleť, pro všechny, kteří chtějí v relativně krátkém čase nastartovat proces hojení.

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení, úprava obočí,  barvení obočí a řas za příplatek vždy 100 Kč za úkon ,peeling a čištění ultrazvukovou špachtlí a ruční dočištění, dále ozonovou terapii s penetrací vyrovnávacího séra a následnou aplikaci masky. Součástí může být i krátká masáž růženínem, pokud pleť není otevřená.

AHA peeling - tzv. chemický peeling bez chemie, vypíná, léčí akné, prozáří pleť, léčí pigmentové skvrny

Pokud má Vaše pleť problémy a vy chcete vypadat dobře a pěstěně nejen pár dnů po ošetření. Pokud potřebujete  vyřešit problémy s pletí a postupovat v péči systematicky, pak je tu cílená  péče o pleť AHA peeling. Lze využít jednorázově a okamžitě uvidíte efekt, ale pokud svou pleť chcete skutečně ozdravit pak doporučuji opakovat alespoň 4x. Pro tento případ opakování, jsou připraveny výhodné pěstící balíčky s lepší cenou. Klikněte na + či na ošetření, které Vás zajímá a dozvíte se více.

Šetrný peeling AHA ovocnými kyselinkami /od 50 min./od 1080,- Kč 

URČENO: Tento jemný, neinvazivní peeling je vhodný pro každý typ pleti. Ocení ho ti, kteří chtějí pleť prozářit, barevně sjednotit. Je to ošetření, které výrazně zlepšuje i stav rozšířených žilek. Pokud máte hrubší pleť a potřebujete zjemnit texturu pleti, toto je jedna z metod, která mile překvapí. Aknózní pleť zaznamená rychlejší proces hojení a vyčištění zanícených pupínků. Je to také ideální jako rychlá vzpruha pleti neboť udržuje v pleti vodu.

POPIS: Jedná se o šetrné ošetření bez chemie s výsledkem podobným chemickému peelingu, jen nezčervenáte a neoloupete se. Nemusíte se bát ani alergické reakce, není použita chemie. Jen  AHA ovocné kyselinky v bezpečných koncentracích, které proniknou hluboko do pokožky a zespodu ji hydratují, vyživují a tedy i vyhlazují. Horní povrchovou vrstvu šetrně rozpustí a odstraní, čímž se pleť sjednotí barevně, vyhladí a projasní. Je to skvělé ošetření s viditelným a velmi příjemným účinkem. Stačí jedno ošetření. Kyselinky jsou šetrné a po jejich aplikaci se budete cítit příjemně, čistě a fresh. Toto ošetření vřele doporučuji.

POZOR:  Lze provádět jen od září do dubna, klient se 14 dnů před a 14 dnů po ošetření musí vyvarovat slunci a pleť ošetřovat krémem s vysokým faktorem SPF 30 – 50.

AHA peeling obličeje  – expres procedura /40 min/ 1080,- Kč

POPIS: Toto ošetření je rychlé a účinné. Jedná se čistě o nanesení kyselinek a masku, která pleť zklidní. Není zahrnuta masáž ani úprava obočí.

AHA  peeling  obličeje a dekoltu  s masáží /55 min/1280,- Kč

POPIS: Toto ošetření se již přibližuje běžnému ošetření s další péčí jako je úprava obočí a masáž. Masáž v tomto případě zvyšuje účinnost ošetření a přináší relaxační prožitek.

AHA peeling zad /40 min/1680,- Kč

POPIS: Kyselinky lze aplikovat i na další části těla než jen na obličej.

V případě, že je Váš problém závažný ( silnější akné, větší množství pigmentací, větší množství jizviček, větší množství vrásek, povadlá a dehydrovaná pleť či silná kuperóza) doporučuje se ošetření opakovat. Ideálně po 4 dnech až týdnu. V tomto případě lze využít zvýhodněný balíček 4 ošetření. Hodí se pro jakýkoliv druh pleti i velmi citlivou či ekzematickou.

Balíčky jsou tyto:

AHA peeling 4x ošetření

4×40 min 3700,- Kč

4x 55 min 4400,- Kč

4x 95 min 5800,- Kč

při využití balíčků získáte ještě slevu 300 Kč na jakékoliv další ošetření z nabídky v dalších 90ti dnech. Balíčky lze také různě kombinovat např. 2x 40 min + 2x 95 min, cenu pak dohodneme .

Šetrný peeling AHA ovocnými kyselinkamiv kombinaci s důkladnou mineralizující a detoxikační kůrou termální kosmetikou IXYA /95 min /1600,- Kč

URČENO: toto ošetření je špička v péči o pleť neboť je to kombinace dvou intenzivně pečujících procedur. Jemný, neinvazivní peeling je vhodný pro každý typ pleti. Ocení ho ti, kteří chtějí pleť prozářit, barevně sjednotit. Je to ošetření, které výrazně zlepšuje i stav rozšířených žilek. Pokud máte hrubší pleť a potřebujete zjemnit texturu pleti, toto je jedna z metod, která mile překvapí. Aknózní pleť zaznamená rychlejší proces hojení a vyčištění zanícených pupínků. Je to také ideální jako rychlá vzpruha pleti neboť udržuje v pleti vodu. Dodané minerály navíc do otevřené pleti vpraví do hlubších vrstev výživu. 

POPIS: Jedná se vskutku o luxusní péči, kdy kromě AHA kyselinek se pomoci masáže snažím do Vaší pleti vpravit i dermořasy, jež jsou silně vyživující a pečující, pleť zpevní a díky kombinaci s AHA kyselinkami mohou proniknout skutečně hluboko do pleti a maximalizovat tak svůj potenciál. Závěrečná alginátová maska je další významnou složkou v anti-age péči o pleť. Vřele doporučuji ženám, které si to finančně mohou dovolit, protože jejich pleť dostane skutečnou dávku intenzivní péče. Součástí péče jsou i relaxační rituály, aby nejen pleť, ale i Vaše mysl odcházela s novou energií. Jedná se o šetrné ošetření bez chemie s výsledkem podobným chemickému peelingu, jen nezčervenáte a neoloupete se. Nemusíte se bát ani alergické reakce.

POZOR:  Lze provádět jen od září do dubna, klient se 14 dnů před a 14 dnů po ošetření musí vyvarovat slunci a pleť ošetřovat krémem s vysokým faktorem SPF 30 či SPF 50.

Balíček  4 ošetření si můžete dopřát za 5800,- Kč

a získáte slevu 300,- Kč na jakékoliv ošetření z nabídky v období dalších 90ti dnů.

Aknózní pleť – různé varianty péče

Pečovat o aknózní pleť není snadné. Někdy je potřeba udělat  velké ošetření a jindy postačí jen pravidelné a časté čištění pleti. Ráda Vám poradím, jak na Vaši pleť, co nakombinovat, aby péče byla účinná a ne příliš drahá.

Čištění ultrazvukovou špachtlí / od 20 min/ 480,- Kč

JAK FUNGUJE ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE ?

Ultrazvuková špachtle je nová a účinná metoda jak pleť vyčistit bezbolestně a do hloubky. Ultrazvukové vlny proniknou do hlubších vrstev pleti a nečistoty vytlačí ven ven. Pokud jsou nečistoty ještě hlouběji,zjednodušeně řečeno,  může je naopak pomocí zrychlené mikrocirkulace odeslat do lymfy a ven z těla, aniž by se dostaly na povrch obličeje.

URČENO: Pro všechny, které trápí mastná pleť či černé tečky, ale je to vhodné i pro normální pleť, kdy pleť prozáří a osvěží – funguje totiž jako účinný peeling. 

KONTRAINDIKACE PŘÍSTROJOVÝCH OŠETŘENÍ:

Těhotenství, kojení, kardiostimulátor a onemocnění srdce, cukrovka, onkologické onemocnění, autoimunitní onemocnění. 

Jsou možné tyto varianty

Čištění ultrazvukovou špachtlí + sérum / 20 min/ 480,- Kč

Čištění utrazvukovou špachtlí + maska /40 min/600,- Kč

Čištění ultrazvukovou špachtlí + ruční čištění + sérum /40 min/600,- Kč

Čištění ultrazvukovou špachtlí + ruční čištění + maska /50 min/ 700,- Kč

Čištění ultrazvukovou špachtlí  + ozonizér /od 40 min/ 700,- Kč

URČENO: Pro všechny, kteří potřebují pleť nejen vyčistit, ale i urychlit hojení pomocí ozonizéru.

POPIS: Toto ošetření je obohaceno o ozonizér, což je další přístroj, který účinně vydesinfikuje póry do hloubky a urychlí hojení. Děje se tak pomocí ozónu, který se vytváří díky vysoké frekvenci na skleněné sondě přístroje. Opět se jedná o bezbolestnou proceduru.

Čištění ultrazvukovou špachtlí + ozonizer + sérum /40 min/700,- Kč

Čištění ultrzvukovou špachtlí + ozonizer + maska/50 min/800,- Kč

Čištění ultrazvukovou špachtlí + ozonizer + maska + ruční dočištění /60 min/ 950,- Kč

Kompletní ošetření mladé akńozní pleti/90 min/1100,- Kč

 URČENO: Pro všechny, jež trápí pupínky, hlubší akné či jen zanesené póry. Pomocí hloubkového vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí, ručnímu dočištění a ozónové terapie lze účinně eliminovat projevy akné na pleti a urychlit hojení. Díky 90ti minutám, je možné věnovat více času jednak ručnímu dočištění i dočištění a desinfekci pleti ozonizérem. Zpravidla se kombinuje toto velké ošetření s několika dalšími menšími ošetřeními, zaměřenými jen na čištění. S vhodnou kombinací poradím.

POPIS: Odlíčení a omytí pleti černým mýdlem, úprava obočí, barvení obočí  a řas je možné za příplatek vždy 100 Kč za úkon , peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, vyrovnávací sérum, ruční čištění ozónová terapie a účinná maska. Součástí může být i  krátká masáž očního okolí a masáž růženínem  – pokud pleť není otevřená /90 min/ 1100,- Kč

 

JAK FUNGUJE AHA PEELING ?

Ovocné kyselinky jsou výrazným pomocníkem i v boji s akné. Umí desinfikovat póry, narušit poškozenou zjizvenou část pleti a sjednotit její barvu, zharmonizovat hydrataci pleti i ozdravit mikrobiom. Výběr konkrétního ošetření Vám usnadní kosmetička. Poradí, zda pomůže už jedna kúra či bude potřeba opaování. Ceny se pohybují od 1080,- Kč za jedno ošetření, v balíčku 4 ošetření, vyjde jedno ošetření ještě levněji.

URČENO: Tento jemný, neinvazivní peeling je vhodný pro každý typ pleti. Ocení ho ti, kteří chtějí pleť prozářit, barevně sjednotit. Je to ošetření, které výrazně zlepšuje i stav rozšířených žilek. Pokud máte hrubší pleť a potřebujete zjemnit texturu pleti, toto je jedna z metod, která mile překvapí. Aknózní pleť zaznamená rychlejší proces hojení a vyčištění zanícených pupínků. Je to také ideální jako rychlá vzpruha pleti neboť udržuje v pleti vodu.

POPIS: Jedná se o šetrné ošetření bez chemie s výsledkem podobným chemickému peelingu, jen nezčervenáte a neoloupete se. Nemusíte se bát ani alergické reakce, není použita chemie. Jen  AHA ovocné kyselinky v bezpečných koncentracích, které proniknou hluboko do pokožky a zespodu ji hydratují, vyživují a tedy i vyhlazují. Horní povrchovou vrstvu šetrně rozpustí a odstraní, čímž se pleť sjednotí barevně, vyhladí a projasní. Je to skvělé ošetření s viditelným a velmi příjemným účinkem. Stačí jedno ošetření. Kyselinky jsou šetrné a po jejich aplikaci se budete cítit příjemně, čistě a fresh. Toto ošetření vřele doporučuji.

POZOR:  Lze provádět jen od září do dubna, klient se 14 dnů před a 14 dnů po ošetření musí vyvarovat slunci a pleť ošetřovat krémem s vysokým faktorem SPF 30 – 50.

AHA peeling obličeje  – expres procedura /40 min/ 1080,- Kč

POPIS: Toto ošetření je rychlé a účinné. Jedná se čistě o nanesení kyselinek a masku, která pleť zklidní. Není zahrnuta masáž ani úprava obočí.

AHA  peeling  obličeje a dekoltu  s masáží /55 min/1280,- Kč

POPIS: Toto ošetření se již přibližuje běžnému ošetření s další péčí jako je úprava obočí a masáž. Masáž v tomto případě zvyšuje účinnost ošetření a přináší relaxační prožitek.

AHA peeling zad /40 min/1680,- Kč

POPIS: Kyselinky lze aplikovat i na další části těla než jen na obličej.

V případě, že je Váš problém závažný ( silnější akné, větší množství pigmentací, větší množství jizviček, větší množství vrásek, povadlá a dehydrovaná pleť či silná kuperóza) doporučuje se ošetření opakovat. Ideálně po 4 dnech až týdnu. V tomto případě lze využít zvýhodněný balíček 4 ošetření. Hodí se pro jakýkoliv druh pleti i velmi citlivou či ekzematickou.

Balíčky jsou tyto:

AHA peeling 4x ošetření

4×40 min 3700,- Kč

4x 55 min 4400,- Kč

4x 95 min 5800,- Kč

při využití balíčků získáte ještě slevu 300 Kč na jakékoliv další ošetření z nabídky v dalších 90ti dnech. Balíčky lze také různě kombinovat např. 2x 40 min + 2x 95 min, cenu pak dohodneme .

 

Luxusní relaxační ošetření vhodná jako dárek

Pokud hledáte vhodný dárek pro své blízké, nebo se samy chcete odměnit něčím vskutku luxusním, pak využijte nabídku níže. Jedná se o krásná relaxační ošetření ovšem s důrazem i na kvalitu ošetření. Kombinace procedur, které pleti přinesou skvělý výsledek a duši zastavení a prožití síly okamžiku. Vaši blízcí se vrátí domů s báječně ošetřenou pletí, nabiti energií a pohodou.

Královský rituál krásy pro ženy v nejlepším věku  130 min, 2500,- Kč

URČENO: Pro  ženy, které milují luxus, nebo pro muže, kteří ho chtějí svým ženám dopřát. Pro ženy 35 – 80 let

POPIS:   Pečlivě sestavené ošetření, z na sebe navazujících procedur, které poskytuje jednak kvalitní péči, ale i maximální relax. Součástí je pak i 40%sleva na další libovolné ošetření z nabídky.

Součástí ošetření je welcome drink ( sekt, bílé víno či prosecco), malé občerstvení.

 • Úprava a barvení obočí 
 • Hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
 • Hloubková ultrazvuková hydratace pleti se zažehlením masky s vitamínem E, A a nanopeptidy, obličej, krk a dekolt
 • Radiofrekvenční lifting obličeje, vypnutí ochablé pleti a kontur obličeje
 • Hloubková stimulace kolagenových vláken
 • Důkladná ruční masáž s výživným sérem
 • Argilinová   krémová  silně vypínací maska, funguje jako botox
 • Horká či ledová oční maska dle výběru
 • Masáž růženínem stimuluje lymfu
 • Aroma terapie
 • Závěrečné sérum
 • Parafínový zábal na ruce
 • Parafínový zábal na nohy
 • Nahřívané ručníky a pohankové polštáře
 • V případě, že ze zdravotních důvodů není vhodné přístrojové ošetření, je nahrazeno neméně kvalitním a pečujícícm ošetřením kosmetikou IXYA s AHA kyselinkami a dermálními řasami.

KONTRAINDIKACE PŘÍSTROJOVÝCH OŠETŘENÍ:

Těhotenství, kojení, kardiostimulátor a onemocnění srdce, cukrovka, onkologické onemocnění, autoimunitní onemocnění. V případě kontraindikací, lze přístroje nahradit intenzivní manuální péčí, alginátovými maskami a vypínacími a výživnými séry.  

Královský iniciační rituál krásy pro mladé dívky a ženy s dárkem 1800,- Kč

URČENO: Pro všechny dívky či mladé ženy, které dosud nemají žádnou zkušenost s kosmetikou, nebo ji potřebují opravit. Pro všechny, kteří chtějí svým dcerám a blízkým nabídnout krásný kosmetický zážitek. Péče o pleť se často odvíjí od prvotní zkušenosti  s kosmetickou péčí a je třeba si osvojit zdravé zásady a vyhnout se chybám, které zbytečně pleť zatěžují.

POPIS:

Pečlivě sestavené ošetření, z na sebe navazujících procedur, které poskytnout jednak kvalitní péči, ale i maximální relax. Součástí je úvodní konzultace, jak pečovat o pleť, doporučení postupů, a odbourání chyb a mýtů. Klientka pak může využít i 40%slevu na další libovolné ošetření z nabídky.

Součástí ošetření je welcome drink ( sekt, bílé víno či prosecco – v případě plnolestosti),  nealko nápoj, malé občerstvení.

 • Úvodní konzultace a doporučené tipy v péči o pleť, nejčastější chyby a mýty
 • Úprava a barvení obočí a řas
 • Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
 • Manuální dočištění v případě potřeby
 • Masáž růženínem
 • Jemná manuální masáž se zapracováním séra
 • Maska dle typu pleti
 • Horká či ledová maska na oči dle výběru
 • Ozónová terapie – čistí černé tečky či aknózní pleť, dezinfikuje a zklidňuje pleť
 • Aroma terapie
 • Parafínový zábal na ruce 
 • Nahřívané ručníky a pohankové polštáře 

KONTRAINDIKACE KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Těhotenství, kojení, kardiostimulátor a onemocnění srdce, cukrovka, onkologické onemocnění, autoimunitní onemocnění, onemocnění štítné žlázy. V případě kontraindikací, lze přístroje nahradit intenzivní manuální péčí

Holčičí den 240 min, 3 900,- Kč

URČENO:  Pokud chcete oslavit narozeniny s dcerou, maminkou, kamarádkou a prožít něco neobvyklého, je tento produkt pro Vás. Téměř 4 hodiny hýčkání a rozmazlování, s welcome drinkem a občerstvením. Malý dárek na závěr pro obě účastnice. Kosmetika ve dvou. Pokud máte pánové doma dvě ženy, toto je ideální dárek.

POPIS: Toto ošetření je nejen pečující, ale především relaxační.

Součástí je :

 • welcome drink ( sekt, bílé víno, prosecco), nealko
 • malé občerstvení  
 • malý dárek pro každou
 • 2x úplné kosmetické ošetření cca 70 – 90 min včetně úpravy obočí a barvení řas, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, manuální dočištění, masáže, maska, sérum. Lze si vybrat i jeden z přístrojů ( ultrazvuk, radiofrekvenci či ozonizér) na jednu lokalitu
 • parafínový zábal  ruce a nohy pro obě účastnice
 • Aroma terapie,
 • Nahřívané ručníky a pohankové polštáře.

Tělová ošetření

Nejen obličej je naší vizitkou. Někdy je potřeba zaměřit svou péči i na další drobné nedostatky na těle. Krásná záda a stehna jsou asi snem každé ženy či muže. I zde můžeme pomoci.

Ošetření zad 780,- Kč až 1680,- Kč

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí nečistá pleť na zádech. 

POPIS: Ošetření zad  je zaměřeno na čištění a ošetření akné na zádech, lze provést i jemnou depilaci zad. (čištění ultrazvukovou špachtlí, ruční dočištění, jemná kratší masáž trapézů,  depilace jemného ochlupení a závěrečná maska,  (60 min) 780,- až 1280,- Kč 

dle míry ochlupení a rozsahu depilace

Ošetření zad AHA kyselinkami 1680,- Kč

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí nečistá pleť na zádech. 

POPIS: Ošetření zad  je zaměřeno na čištění a ošetření akné na zádech. čištění probíhá po očištění zad nanesením AHA kyselinek a speciální masky. 

Parafinový zábal na ruce 180,- Kč

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké a hebké. 

 

Parafínový zábal na chodidla. 250,- Kč

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Po zábalu jsou chodidla velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Kůže na patách je změklá a hebká. 

Zvýhodněné Balíčky a kúry

Některá ošetření je vhodné provádět opakovaně nebo v určitých kombinacích. Proto jsme pro Vás připravili cenově zvýhodněné balíčky. Získáte tedy lepší cenu na vybrané ošetření, ale pokud si zakoupíte balíček 4 ošetření , získáte také nárok na slevu 300 Kč na jakékoliv další ošetření v dalších 90ti dnech.

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK?

Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže a lepší hojení po akné, snIžuje pigmentace, hlouběji zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje pleť a rychleji spouští  samoregeneraci pleti. 

Ultrazvukové ošetření expres – balíček (4x 40 min ošetření) 2300,- Kč

Ultrazvukové ošetření – mezoterapie obličej, krk dekolt,  (4x 95 ošetření) 5200,- Kč 

Ultrazvukové ošetření mezoterapie s radiofrekvencí 1 zóna, (4x 110 min ošetření) 5600,- Kč

JAK FUNGUJE RADIOFREKVENCE ? Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji, gumují vrásky, odbourávají tukové poštářky. Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Pleť vydrží vypnutá cca týden, 14 dnů. Pro delší efekt je lepší zvolit 4ošetření, výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Toto ošetření není vhodné pro pleť se žilkami.. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

Radiofrekvenční ošetření  jedné zóny (4x 40 min ošetření) 2300,- Kč

Radiofrekvenční  ošetření obličeje, krku, dekoltu,4x  85 ošetření, 5900,- Kč

Kompletní omlazení pomocí radiofrekvence, ultrazvuku,  maska – balíček ( 4x  120 min ošetření) 7000,- Kč

Určeno: Tento jemný, neinvazivní peeling je vhodný pro každý typ pleti. Ocení ho ti, kteří chtějí pleť prozářit, barevně sjednotit. Je to ošetření, které výrazně zlepšuje i stav rozšířených žilek. Pokud máte hrubší pleť a potřebujete zjemnit texturu pleti, toto je jedna z metod, která mile překvapí. Aknózní pleť zaznamená rychlejší proces hojení a vyčištění zanícených pupínků. Je to také ideální jako rychlá vzpruha pleti neboť udržuje v pleti vodu.

Popis: Jedná se o šetrné ošetření bez chemie s výsledkem podobným chemickému peelingu, jen nezčervenáte a neoloupete se. Nemusíte se bát ani alergické reakce, není použita chemie. Jen  AHA ovocné kyselinky v bezpečných koncentracích, které proniknou hluboko do pokožky a zespodu ji hydratují, vyživují a tedy i vyhlazují. Horní povrchovou vrstvu šetrně rozpustí a odstraní, čímž se pleť sjednotí barevně, vyhladí a projasní. Je to skvělé ošetření s viditelným a velmi příjemným účinkem. Stačí jedno ošetření. Kyselinky jsou šetrné a po jejich aplikaci se budete cítit příjemně, čistě a fresh. Toto ošetření vřele doporučuji.

Pozor: Lze provádět jen od září do dubna, klient se 14 dnů před a 14 dnů po ošetření musí vyvarovat
slunci a pleť ošetřovat krémem s vysokým faktorem SPF 30 – 50.

V případě, že je Váš problém závažný ( silnější akné, větší množství pigmentací, větší množství jizviček, větší množství vrásek, povadlá a dehydrovaná pleť či silná kuperóza) doporučuje se ošetření opakovat. Ideálně po 4 dnech až týdnu. V tomto případě lze využít zvýhodněný balíček 4 ošetření. Hodí se pro jakýkoliv druh pleti i velmi citlivou či ekzematickou. 

4x 40 minut 3700,- Kč 

AHA peeling bez masáže.

4x 55 min 4400,- Kč

AHA peeling s masáží a úpravou obočí, obličej, krk dekolt.

4x 95 min 5800,- Kč 

AHA peeling – luxusní péče v kombinaci s termální kosmetikou IXYA, s maáží, dermořasami, úprava i barvení obočí.

Balíčky lze vzájemně kombinovat. Cenu dohodneme. Při využití balíčku získáte 300 Kč slevu na další jakékoliv ošetření z nabídky v dalších 90ti dnech.

Problémy s akné lze řešit buď klasickým systematickým ošetřením pleti, ultrazvukovým ošetřením, které napomáhá hojení či čištění anebo AHA peelingové ošetření, které napomáhá hojení a harmonizaci pleti.

Balíček 4x ošetření na 40 či 60 min, získáte slevu  400 Kč dle ceníku. ( Tedy 4x cena dle ceníku mínus 400,- Kč sleva = Vaše cena.) ceník v sekci Akńozní pleť.

Balíček 4 ošetření 90 min je sleva 700,- Kč (Tedy 4x cena dle ceníku mínus 700,- Kč sleva = Vaše cena.)ceník v sekci Akńozní pleť.

 Balíček lze sestavit na míru, vždy 4 ošetření pro aknózní pleť dle vaší preference, pak Vám slevu vypočítám.