POPIS KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Nabídka je široká. Vybere si každý. Pro podrobnější informace o jednotlivých ošetřeních klikněte na  + nebo přímo na podtržený název ošetření, o kterém se chcete dozvědět více.. 

Klasické ošetření pleti s důkladnou masáží

Základem klasické péče o pleť je důkladná kosmetická masáž. Ta uvolní mimické svaly, prokrví horní vrstvu pleti i podkoží, stimuluje látkovou výměnu i odchod odpadních látek lymfou ven z těla. Pleť je prozářená a mladší. Podle délky masáže, délky ošetření i typu masek a sér si můžete vybrat. Stačí kliknout na + nebo přímo na druh ošetření.

Rychlý reset pleti ( 45 min) 680,- Kč

URČENO : Pro ty, které nemají čas nebo chtějí za málo peněz hodně muziky – především hydratovat a vypnout pleť. 

POPIS: Kosmetická řada Nobilis Tilia, Derma Stella či Alcina ,  maska, sérum nebo ampule, ( 45 min)  680,- Kč.  Efektu bude dosaženo maskami a séry a krátkou stimulační masáží cca 10 min. Je možno využít i samostatnou masáž  na 25 min. jen s hydratační maskou a bez séra. Lze využít následující typy rychlého resetu:

 • Vždy se jedná o krátkou cca 10 min. masáž, masku a případně sérum. Vždy za 680,- Kč. Využít můžete  Alginátovou masku, Hyaluronovou masku či Zlatou.
 • Samostatná masáž (25 min) + hydratační maska 450,- Kč

Základní ošetření pleti ( 60 min) 880,- Kč

URČENO: Pro ty, které nepotřebují barvit obočí ani řasy a postačí jim 15 min masáž a běžná úprava obočí.

POPIS: Kosmetická řada Nobilis Tilia, Alcina či Derma Stella, ošetření dle typu pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž, maska, sérum. ( 60 min) 880,- Kč

Kompletní ošetření pleti (90 min) 1180,- Kč

 URČENO: Pro ty, které chtějí příjemně zrelaxovat a dopřát si vše vrchovatou měrou. Jedná se o kompletní balíček včetně barvení obočí a řas, čištění a peeling ultrazvukovou špachtlí. Jedná se o příjemný realaxační zážitek plný hýčkání a vůní.

POPIS: Kosmetická řada Nobilis Tilia,  Derma Stella či Alcina,  úprava obočí a řas, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, důkladná masáž, maska dle typu pleti, sérum, krátká masáž očního okolí. ( 90 min) 1180,- Kč

 • Nobilis Tilia – Hřebíčkové ošetření
 • Nobilis Tilia – Levandulové ošetření
 • Derma Stella – Šípkové ošetření
 • Derma Stella – Jablíčkové ošetření
 • Derma Stella – Teatree ošetření pro mastnou pleť
 • Derma Stella – Kolagenové ošetření hydratační
 • Alcina – Bylinné ošetření pro mastnou pleť
 • Alcina – Hydratační ošetření
 • Alcina – Zklidńující pro citlivou pleť

Luxusní ošetření pleti – Anti-age (105 min) 1330,- Kč

URČENO: Anti age ošetření není určeno jen pro zralou pleť, je pro všechny věkové kategorie již od 35+. Dle věku jsou využívány různé masky a séra intenzivně podporující regeneraci pleti. Každý věk potřebuje jiné výživné látky. Máme širokou paletu možností, jak zpomalit stárnutí přirozenou cestou.

POPIS: Kombinace ručního ošetření a zažehlování séra ultrazvukovou špachtlí + speciální masky a ampule, depilace v obličeji, úprava obočí a řas, masáž 25 min + krátká masáž očního okolí. (100 min) 1330,- Kč. Pomohu Vám vybrat vhodný typ ošetření s ohledem na potřeby Vaší pleti. Vybírat můžete z těchto ošetření:

 • Nobilis Tilia – Růžové ošetření                                                                                               Hlavní přínos biokativní masky jsou výživné šípkové, jojobové a makadamiové oleje, které regenerují, čistí a hluboce vyživují.
 • Alcina – Hyaluronové ošetření 
  Hlavní přínos kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 je silná hydratace a hladší pleť. 
 • Alcina –  Kolagenové ošetření 
  Toto ošetření je vrcholem anti-age a hydratační péče. Silně vypíná a hydratuje. 
 • Derma Stella – Ošetření s alginátovou maskou se Spirulinou, 
  Spirulina obnovuje elesticitu a váže vodu. 
 • Derma Stella – Liftingové ošetření s Argilinem, 
  Argilin je přírodní rostlinná látka fungující jako botox, pleť vypíná a omezuje tvorbu vrásek . Wow efekt je viditelný a je tedy vhodná i před večerní akcí.

Ošetření pro pány (55 min) 880,- Kč

URČENO: Pro moderní muže všeho věku, kteří by rádi osvěžili svou pleť, protože vypadá unaveně, nebo pro ty muže, jež trápí akné, žilky či vrásky. Kosmetická péče je dnes muži hojně využívána a ženy jistě ocení pěstěný mužský zevnějšek. Rozhodně je to příjemný zážitek. Vybrala jsem pro Vás speciální masky vhodné pro mužskou pleť, essnciální oleje, které mají typickou mužskou vůni a součástí je i welcome drink Karibským rumem či sektem. Ošetření je příjemné, relaxační a účinek na pleť Vás mile překvapí.

 •  

Přístrojové ošetření

Upozornění: Volba metody přístrojového ošetření je vždy po konzultaci s kosmetičkou.  Jsou prováděny certifikovanými přístroji. 

Proč využít přístroje? Moderní technologie jsou výrazným pomocníkem jak efektivně a dlouhodobě zpomalit stárnutí pleti. Já využívám neinvazivní metody, neboť ctím přirozený vzhled obličeje. Pleť pomocí přístrojů jen „probouzím“, aby obnovovala své regenerační procesy a lépe využívala dodané účinné látky ze sér a masek. Všechny procedury jsou bezbolestné, maximálně lehce poštipují. Po žádném z ošetření neodcházíte červené, rozpíchané či strupovité. Ošetření jsou příjemná.

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK ? Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže a lepší hojení po akné, snížuje pigmentace, hlouběji zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje pleť a rychleji spouští samoregeneraci pleti.

URČENO:   Určeno všem moderním ženám či mužům, kteří mají rády rychlejší výsledek nebo dávají přednost intenzivnějšímu ošetření. Lze využít v každém věku. Je vhodné jako rychlý reset pleti, vzpruha před večírkem,  ošetření pro podporu hojení aknózní pleti, jako účinné anti- age ošetření.  Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

  Můžete si vybrat:

Ultrazvukové ošetření expres ( 40min) 680,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje čištění ultrazvukovou špachtlí. Stimulaci obličeje pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku , na závěr pak ošetření sérem či ampulí. 

Neinvazivní mezoterapie bez jehliček – obličej, krk a dekolt ( 105 min) 1440,- Kč  

POPIS:  Ošetření obsahuje úpravu obočí a barvení, čištění ultrazvukovou špachtlí a jemné ruční dočištění. Stimulaci obličeje pomocí ultrazvuku 25 min. a KLASICKOU RUČNÍ MASÁŽ, ta je navíc od expres ošetření. Na závěr se aplikuje výživná masku  a zapracovávají se séra a ampule. 

 

JAK FUNGUJE RADIOFREKVENCE? Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji, gumují vrásky. Už během 30ti minut perfektně vypnou obličej, nastartují samooregeneračních procesy, prozáří pleť. 

Radiofrekvenční ošetření obličeje, krku a dekoltu ( 65 min) 1550,- Kč

URČENO: Vhodné pro unavenou nebo starší pleť nebo jako okamžitá vzpruha před večerní akcí. Při pravidelném používání výrazně zpomaluje známky stárnutí.  Jde o velmi účinný a příjemný lifting. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“ či sekci přístroje. O balíčku se dočtete níže. 

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení a aplikaci aktivačního gelu s kolagenem a elastinem, který zvyšuje průnik radiofrekvenční energie. Poté radiofrekvenční sonda krouživými pohyby pleť prohřívá a stimuluje kolagenová vlákna. Následně se pleť zklidňuje ozonizérem, který elektropolací a plazmovými toky penetruje další účinné látky do hlubší vrstvy pleti. Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Účinek na pleť se stupňuje ještě 14 dnů, poté postupně mizí. Pro delší efekt je lepší zvolit  4ošetření, po týdnu. Výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Toto ošetření není vhodné pro pleť se žilkami. Balíček 4 ošetření je možno zakoupit za zvýhodněnou cenu 5500,- Kč

Radiofrekvenční oomlazení (80 min) 1680,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení, čištění pleti špachtlí a aplikaci aktivačního gelu s kolagenem a elastinem, který zvyšuje průnik radiofrekvenční energie. Poté radiofrekvenční sonda krouživými pohyby pleť prohřívá a stimuluje kolagenová vlákna. Následně se pleť zklidňuje ozonizérem, který elektropolací a plazmovými toky penetruje další účinné látky do hlubší vrstvy pleti. Pro lepší efekt, aplikace masky. 

Nutný pitný režim.  Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. V tomto případě doporučujeme opakování. O balíčku se dočtete níže. Balíček 4 ošetření je možno koupit za zvýhodněnou cenu 5900,- Kč

Kompletní omlazení pomocí radiofrekvence, hloubkové hydrataci ultrazvukem a závěrečné péči ozonizérem. (95 min) 1980,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení, čištění pleti špachtlí a aplikaci aktivačního gelu s kolagenem a elastinem, který zvyšuje průnik radiofrekvenční energie. Poté radiofrekvenční sonda krouživými pohyby pleť prohřívá a stimuluje kolagenová vlákna. Po radiofrekvenčím liftingu a stimulaci následuje stimulace a hloubková hydratace ultrazvukem a v závěru se pleť zklidňuje ozonizérem, který elektropolací a plazmovými toky penetruje další účinné látky do hlubší vrstvy pleti. Pro lepší efekt, aplikace alginátové masky. Balíček 4 ošetření je možno koupit za zvýhodněnou cenu 6800,- Kč.

Radiofrekvenční ošetření jedné zóny (45 min. 1 zóna) 680,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení, ošetření jedné oblasti radiofrekvencí na 20 min., alginátovou masku na závěr.

Radiofrekvenční ošetření jako doplněk k běžnému ošetření (20 min. 1 zóna) 200,- Kč

Radiofrekvenční ošetření jako doplněk k ultrazvukové mezoterapii (15min. 1 zóna) 150,- Kč

Radiofrekvenční ošetření a ozonová terapie jako doplněk k běžnému ošetření (30 min. 1 zóna) 280,- Kč

Ultrazvuková špachtle čištění pleti 390,- Kč

URČENO: Vhodné pro všechny, kteří potřebují vyčistit pleť od pupínků, černých teček, nebo jen prozářit a odstranit odumřelé buňky.

POPIS:  Bezbolestné čištění pleti prováděné na odlíčený obličej. Bez masky.

Ultrazvuková špachtle s ručním dočištěním 480,- Kč

Ultrazvuková špachtle s ručním dočištěním, maskou a sérem 680,- Kč

JAK FUNGUJE OZONIZÉR?

Vysoká frekvence produkuje vysokovibrační vlnění, které se dostává do pleti skleněným nástavcem. Uvnitř nástavce se nachází 2 plyny neon a argon. Vysokovibrační vlnění se transformuje v teplo a produkuje ozon, který má výrazné sterilizační a dezinfekční účinky. Ošetření je bezbolestné a velmi účinné.

Ozónová terapie při běžném kompletním kosmetickém ošetření 150,- Kč

URČENO: pro všechny, kteří potřebují zklidnit a desinfikovat pleť či penetrovat účinné látky.

POPIS: Jemnými tahy  různými skleněnými nástavci po pleti se pleť zklidňuje a dezinfikuje. Každý nástavec se využívá pro jinou část obličeje či vlasové části. Provádí se na závěr běžného kosmetického ošetření.

Ozónová terapie při běžném kompletním kosmetickém ošetření v kombinaci

s radiofrekvencí 280,- Kč

Ozónová terapie v kombinaci s čištěním, masáží či resetem pleti ošetření 200,- Kč

Ozónová terapie jako samostatné expresní ošetření pro desinfekci a penetraci účinných látek (40 min) 680,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje čištění ultrazvukovou špachtlí a ozonovou terapii s penetrací zklidňující masky.

Ozónová terapie jako samostatné  ošetření aknózní pleti(90 min) 1200,- Kč

URČENO: Toto ošetření je určeno jako top ošetření v péči o aknózní pleť, pro všechny, kteří chtějí v realivně krátkém čase nastartovat proces hojení.

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení, úprava a barvení obočí a řas,peeling a čištění ultrazvukovou špachtlí a ruční dočištění, dále ozonovou terapii s penetrací vyrovnávacího séra a následnou aplikaci masky.

Kompletní omlazení trojkombinace cca 100 min 1980,- Kč

URČENO: Všem, kteří touží po intenzivním efektu omlazení a stimulaci pleti s cílem zpomalit proces stárnutí. 

POPIS: Hloubková hydratace ultrazvukem, radiofrekvenční lifting, sjednocení a zklidnění pleti ozonizérem. Tato silná trojkombinace je intenzivní kúra vedoucí k účinné stimulaci pleti a jejímu vypnutí. Už po jednom ošetření je viditelný výsledek. Pleť je šťavnatá, nabitá hydratačními složkami a díky vnitřnímu prohřátí pleti se kolagenová vlákna vypínají. Omlazující efekt se dále stupňuje 14 dnů až 3 týdny. Poté efekt postupně slábne. Při opakování této kůry 4x za sebou po cca 10 dnech se dosáhne efektu s trvanlivostí cca 6  – 8 měsíců. Součástí ošetření je i čištění ultrazvukovou špachtlí a aplikace alginátové masky na závěr. Balíček 4 ošetření je možno zakoupit za zvýhodněnou cenu 6800,- Kč

Speciální ošetření pleti - cílená péče

Pokud má Vaše pleť problémy a vy chcete vypadat dobře a pěstěně nejen pár dnů po ošetření. Chcete vyřešit problémy s pletí a postupovat v péči systematicky, pak je tu cílená  péče o pleť. Klikněte na + či na ošetření, které Vás zajímá a dozvíte se více.

Šetrný peeling AHA ovocnými kyselinkami

URČENO: Tento jemný, neinvazivní peeling je vhodný pro každý typ pleti. Ocení ho ti, kteří chtějí pleť prozářit, barevně sjednotit. Je to ošetření, které výrazně zlepšuje i stav rozšířených žilek. Pokud máte hrubší pleť a potřebujete zjemnit texturu pleti, toto je jedna z metod, která mile překvapí. Aknózní pleť zaznamená rychlejší proces hojení a vyčištění zanícených pupínků. Je to také ideální jako rychlá vzpruha pleti neboť udržuje v pleti vodu.

POPIS: Jedná se o šetrné ošetření bez chemie s výsledkem podobným chemickému peelingu, jen nezčervenáte a neoloupete se. Nemusíte se bát ani alergické reakce, není použita chemie. Jen  AHA ovocné kyselinky v bezpečných koncentracích, které proniknou hluboko do pokožky a zespodu ji hydratují, vyživují a tedy i vyhlazují. Horní povrchovou vrstvu šetrně rozpustí a odstraní, čímž se pleť sjednotí barevně, vyhladí a projasní. Je to skvělé ošetření s viditelným a velmi příjemným účinkem. Stačí jedno ošetření. Kyselinky jsou šetrné a po jejich aplikaci se budete cítit příjemně, čistě a fresh. Toto ošetření vřele doporučuji.

POZOR:  Lze provádět jen od září do dubna, klient se 14 dnů před a 14 dnů po ošetření musí vyvarovat slunci a pleť ošetřovat krémem s vysokým faktorem SPF 30 – 50.

„Chemický“ peeling obličeje 1. procedura 980,- Kč

„Chemický“ peeling  obličeje a dekoltu 1. procedura 1200,- Kč

Chemický“ peeling zad 1. procedura 1680,-Kč

V případě, že je Váš problém závažný ( silnější akné, větší množství pigmentací, větší množství jizviček, větší množství vrásek, povadlá a dehydrovaná pleť či silná kuperóza) doporučuje se ošetření opakovat. Ideálně po 4 dnech až týdnu. V tomto případě lze využít zvýhodněný balíček 4 ošetření. Hodí se pro jakýkoliv druh pleti i velmi citlivou či ekzematickou.

„Chemický“ peeling obličeje 1. procedura 980,- Kč, každá další 880,- Kč, balíček 4 ošetření 3300,- Kč

„Chemický“ peeling  obličeje a dekoltu 1. procedura 1200,- Kč , každá další 1000,- Kč, balíček 4 ošetření 3800,-

„Chemický“ peeling zad 1. procedura 1680,-, každá další 1500,-, balíček 4 ošetření 5500,- Kč

Program pro aknózní pleť

URČENO: Všem, které trápí akné, zánětlivé pupínky, černé tečky, jizvičky,  je určeno systematické ošetření aknózní pleti.

POPIS:  Můžete zvolit samostatnou péči zaměřenou na čištění, aplikaci masky či vyrovnávacího séra, anebo můžete využít zvýhodněný balíček několika ošetření.

 • Samostatné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, maska, sérum (45 min) 480,- Kč . Při větších problémech doporučuji 1x týdně.
 • Kompletní ošetření pleti včetně masáže (90 min) 980,- Doporučuji alespoň 1x za 6 týdnů.
 • Při pravidelné docházce do 4 týdnů ( 90 min) 880,-
 • Ošetření ultrazvukem expres, podporuje hojení a zatažení pupínků.(45 min) 680,-
 • Balíček 6ti ošetření (2x kompletní, 4x čištění) v 8smi týdnech 2900,- Kč viz. sekce Balíčky a kúry.
 • Balíček 4 ošetření ultrazvukem pro lepší hojení + maska ( 4x expres ultrazvukové ošetření) ve 4 týdnech 1800,- viz. sekce Balíčky a kúry.
 • AHA peeling ovocnými kyselinkami – více čtěte v sekci speciální ošetření. 980,- Kč
 • ozónová terapie ke každému běžnému kompletnímu ošetření – pleť vyčistí a desinfikuje 100,- Kč
 • ozónová terapie k čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, k masáži či resetu 200,- Kč
 • ozónová terapie samostatně 300,- Kč
 • ozónová terapie v balíčku s radiofrekvencí jako součást kompletního ošetření 280,- Kč

URČENO: 

Anti age ošetření není určeno jen pro zralou pleť, je pro všechny věkové kategorie již od 35+. Dle věku jsou využívány různé masky a séra intenzivně podporující regeneraci pleti. Každý věk potřebuje jiné výživné látky. Máme širokou paletu možností, jak zpomalit stárnutí přirozenou cestou.

POPIS: Kombinace ručního ošetření a zažehlování séra ultrazvukovou špachtlí + speciální masky a ampule, depilace v obličeji, úprava obočí a řas, masáž 25 min + krátká masáž očního okolí. (100 min) 1330,- Kč. Pomohu Vám vybrat vhodný typ ošetření s ohledem na potřeby Vaší pleti. Vybírat můžete z těchto ošetření:

 • Nobilis Tilia – Růžové ošetření                                                                Hlavní přínos biokativní masky jsou výživné šípkové, jojobové a makadamiové oleje, které regenerují, čistí a hluboce vyživují.
 • Alcina – Hyaluronové ošetření 
  Hlavní přínos kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 je silná hydratace a hladší pleť. 
 • Alcina –  Kolagenové ošetření 
  Toto ošetření je vrcholem anti-age a hydratační péče. Silně vypíná a hydratuje. 
 • Derma Stella – Ošetření s alginátovou maskou se Spirulinou, 
  Spirulina obnovuje elesticitu a váže vodu. 
 • Derma Stella – Liftingové ošetření s Argilinem, 
  Argilin je přírodní rostlinná látka fungující jako botox, pleť vypíná a omezuje tvorbu vrásek . Wow efekt je viditelný a je tedy vhodná i před večerní akcí.
 • Přístrojová ošetření jsou významnou složkou anti-age péče o pleť, viz. sekce Přístrojová ošetření či Zvýhodněné balíčky.

Luxusní relaxační ošetření vhodná jako dárek

Pokud hledáte vhodný dárek pro své blízké, nebo se samy chcete odměnit něčím vskutku luxusním, pak využijte nabídku níže. Jedná se o krásná relaxační ošetření ovšem s důrazem i na kvalitu ošetření. Kombinace procedur, které pleti přinesou skvělý výsledek a duši zastavení a prožití síly okamžiku. Vaši blízcí se vrátí domů s báječně ošetřenou pletí, nabiti energií a pohodou.

Královský rituál krásy pro ženy v nejlepším věku 2500,- Kč

URČENO: Pro  ženy, které milují luxus, nebo pro muže, kteří ho chtějí svým ženám dopřát. Pro ženy 35 – 80 let

POPIS:   Pečlivě sestavené ošetření, z na sebe navazujících procedur, které poskytnout jednak kvalitní péči, ale i maximální relax. Součástí je pak i 40%sleva na další libovolné ošetření z nabídky.

Součástí ošetření je welcome drink ( sekt, bílé víno či prosecco), ovocné občerstvení, čokoládové pralinky.

 • Úprava a barvení obočí 
 • Hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
 • Hloubková ultrazvuková hydratace pleti se zažehlením masky s vitamínem E, A a nanopeptidy, obličej, krk a dekolt
 • Radiofrekvenční lifting obličeje, vypnutí ochablé pleti a kontur obličeje
 • Hloubková stimulace kolagenových vláken
 • Důkladná ruční masáž s výživným sérem
 • Argilinová   krémová  silně vypínací maska, funguje jako botox
 • Horká či ledová oční maska dle výběru
 • Masáž růženínem stimuluje lymfu
 • Aroma terapie
 • Závěrečné sérum
 • Parafínový zábal na ruce
 • Parafínový zábal na nohy
 • Nahřívané ručníky a pohankové polštáře

KONTAINDIKACE PŘÍSTROJOVÝCH OŠETŘENÍ:

Těhotenství, kojení, kardiostimulátor a onemocnění srdce, cukrovka, onkologické onemocnění, autoimunitní onemocnění. V případě kontraindikací, lze přístroje nahradit intenzivní manuální péčí, alginátovými maskami a vypínacími a výživnými séry.  

 

Královský iniciační rituál krásy pro mladé dívky a ženy s dárkem 1800,- Kč

URČENO: Pro všechny dívky či mladé ženy, které dosud nemají žádnou zkušenost s kosmetikou, nebo ji potřebují opravit. Pro všechny, kteří chtějí svým dcerám a blízkým nabídnout krásný kosmetický zážitek. Péče o pleť se často odvíjí od prvotní zkušenosti  s kosmetickou péčí a je třeba si osvojit zdravé zásady a vyhnout se chybám, které zbytečně pleť zatěžují.

POPIS:

Pečlivě sestavené ošetření, z na sebe navazujících procedur, které poskytnout jednak kvalitní péči, ale i maximální relax. Součástí je úvodní konzultace, jak pečovat o pleť, doporučení postupů, a odbourání chyb a mýtů. Klientka pak může využít i 40%slevu na další libovolné ošetření z nabídky.

Součástí ošetření je welcome drink ( sekt, bílé víno či prosecco – v případě plnolestosti),  nealko nápoj, ovocné občerstvení, čokoládové pralinky.

 • Úvodní konzultace a doporučené tipy v péči o pleť, nejčastější chyby a mýty
 • Dárek 2x pleťová maska dle typu pleti  na doma
 • Úprava a barvení obočí a řas
 • Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
 • Manuální dočištění v případě potřeby
 • Masáž růženínem
 • Jemná manuální masáž se zapracováním séra
 • Maska dle typu pleti
 • Horká či ledová maska na oči dle výběru
 • Ozónová terapie – čistí černé tečky či aknózní pleť, dezinfikuje a zklidňuje pleť
 • Aroma terapie
 • Parafínový zábal na ruce  a nohy
 • Nahřívané ručníky a pohankové polštáře 

KONTRAINDIKACE KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Těhotenství, kojení, kardiostimulátor a onemocnění srdce, cukrovka, onkologické onemocnění, autoimunitní onemocnění, onemocnění štítné žlázy. V případě kontraindikací, lze přístroje nahradit intenzivní manuální péčí

 

 

 

Holčičí den 3 800,- Kč

URČENO:  Pokud chcete oslavit narozeniny s dcerou, maminkou, kamarádkou a prožít něco neobvyklého, je tento produkt pro Vás. Téměř 4 hodiny hýčkání a rozmazlování, s welcome drinkem a občerstvením. Malý dárek na závěr pro obě účastnice. Kosmetika ve dvou. Pokud máte pánové doma dvě ženy, toto je ideální dárek.

POPIS: Toto ošetření je nejen pečující, ale především relaxační.

Součástí je :

 • welcome drink ( sekt, bílé víno, prosecco), nealko
 • občerstvení ovocné a čokoládové pralinky
 • malý dárek pro každou
 • 2x úplné kosmetické ošetření cca 70 – 90 min včetně úpravy obočí a barvení řas, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, manuální dočištění, masáže, maska, sérum. Lze si vybrat i jeden z přístrojů ( ultrazvuk, radiofrekvenci či ozonizér) na jednu lokalitu
 • parafínový zábal pro ruce a nohy pro obě účastnice
 • Lze využít i přístrojovou masáž nohou
 • Aroma terapie,
 • Nahřívané ručníky a pohankové polštáře.

Tělová ošetření

Nejen obličej je naší vizitkou. Někdy je potřeba zaměřit svou péči i na další drobné nedostatky na těle. Krásná záda a stehna jsou asi snem každé ženy či muže. I zde můžeme pomoci.

Ultrazvukové ošetření krku a podbradku 580,- Kč

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí suchá pleť na krku či povislé kontury. 

POPIS: Toto ošetření   je zaměřeno na posílení hydratace krku a hluboké zapracování vypínacích a výživných sér. Celá procedura je doplněna vypínací maskou a masáží.  

Radiofrekvenční lifting krku a podbradku 680,- kč

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí  povislé kontury na krku a v dolní části obličeje. 

POPIS: Toto ošetření   je příjemně relaxační. Jemným zahříváním oblasti dochází k odbourání tukových polštářků a stimulaci kolagenových vláken. 

 

Ošetření zad 780,- Kč až 1280,- Kč

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí nečistá pleť na zádech. 

POPIS: Ošetření zad  je zaměřeno na čištění a ošetření akné na zádech, lze provést i jemnou depilaci zad. (čištění ultrazvukovou špachtlí, ruční dočištění, jemná kratší masáž trapézů,  depilace jemného ochlupení a závěrečná maska,  (60 min) 780,- až 1280,- Kč 

Ošetření zad AHA kyselinkami 1580,- Kč

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí nečistá pleť na zádech. 

POPIS: Ošetření zad  je zaměřeno na čištění a ošetření akné na zádech. čištění probíhá po očištění zad nanesením AHA kyselinek a speciální masky. 

 

 

dle míry ochlupení a rozsahu depilace

Ultrazvukové ošetření celulitity 880,- Kč

URČENO:  Všem, které trápí pomerančová kůže. Klientům je doporučen důkladný pitný režim.Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. Balíček 4 ošetření 2900,-  

POPIS:  Ošetření obsahuje nanesení anticelulitidového gelu s vypínací ampulí a penetrování a stimulaci oblasti pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku.

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK? Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje kůži a rychleji spouští samoregeneraci pleti. 

Radiofrekvenční ošetření celulitidy 1180.- Kč

URČENO: Všem, které trápí pomerančová kůže.  Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji, odbourávají tukové polštáře. Už během 30ti minut perfektně vypnou kůži na nohou. Nutný pitný režim.  Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Pleť vydrží vypnutá cca týden, 14 dnů. Pro delší efekt je lepší zvolit  4ošetření, výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Balíček 4 ošetření 3900,- Kč.

Parafinový zábal na ruce 200,- Kč

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké a hebké. 

Radiofrekvenční omlazení rukou 680,- Kč

Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji a  gumují vrásky. Už během 30ti minut perfektně vypnou  kůži na rukou a nastartují samooregeneračních procesy. 

URČENO: Vhodné pro unavenou, vysušené ruce.  Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. Balíček 4 ošetření 2500,- Kč.

Parafínový zábal na chodidla. 250,- Kč

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Po zábalu jsou chodidla velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Kůže na patách je změklá a hebká. 

Zvýhodněné Balíčky a kúry

Některá ošetření je vhodné provádět opakovaně nebo v určitých kombinacích. Proto jsme pro Vás připravili cenově zvýhodněné balíčky.

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK?

Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže a lepší hojení po akné, snIžuje pigmentace, hlouběji zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje pleť a rychleji spouští  samoregeneraci pleti. 

Ultrazvukové ošetření expres – balíček (4x ošetření) 2300,- Kč

 

 

JAK FUNGUJE RADIOFREKVENCE ? Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji, gumují vrásky, odbourávají tukové poštářky. Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Pleť vydrží vypnutá cca týden, 14 dnů. Pro delší efekt je lepší zvolit 4ošetření, výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Toto ošetření není vhodné pro pleť se žilkami.. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

Radiofrekvenční a ozonové ošetření obličeje a krku dekoltu- balíček (4x ošetření) 5500,- Kč

Radiofrekvenční a ozonové ošetření obličeje, krku, dekoltu, s maskou  – balíček (4x ošetř.) 5900,- Kč

Kompletní omlazení pomocí radiofrekvence, ultrazvuku, ozonizéru + maska – balíček ( 4x ošetř.) 6800,- Kč

 

 

 

Určeno: Tento jemný, neinvazivní peeling je vhodný pro každý typ pleti. Ocení ho ti, kteří chtějí pleť prozářit, barevně sjednotit. Je to ošetření, které výrazně zlepšuje i stav rozšířených žilek. Pokud máte hrubší pleť a potřebujete zjemnit texturu pleti, toto je jedna z metod, která mile překvapí. Aknózní pleť zaznamená rychlejší proces hojení a vyčištění zanícených pupínků. Je to také ideální jako rychlá vzpruha pleti neboť udržuje v pleti vodu.

Popis: Jedná se o šetrné ošetření bez chemie s výsledkem podobným chemickému peelingu, jen nezčervenáte a neoloupete se. Nemusíte se bát ani alergické reakce, není použita chemie. Jen  AHA ovocné kyselinky v bezpečných koncentracích, které proniknou hluboko do pokožky a zespodu ji hydratují, vyživují a tedy i vyhlazují. Horní povrchovou vrstvu šetrně rozpustí a odstraní, čímž se pleť sjednotí barevně, vyhladí a projasní. Je to skvělé ošetření s viditelným a velmi příjemným účinkem. Stačí jedno ošetření. Kyselinky jsou šetrné a po jejich aplikaci se budete cítit příjemně, čistě a fresh. Toto ošetření vřele doporučuji.

Pozor: Lze provádět jen od září do dubna, klient se 14 dnů před a 14 dnů po ošetření musí vyvarovat
slunci a pleť ošetřovat krémem s vysokým faktorem SPF 30 – 50.

V případě, že je Váš problém závažný ( silnější akné, větší množství pigmentací, větší množství jizviček, větší množství vrásek, povadlá a dehydrovaná pleť či silná kuperóza) doporučuje se ošetření opakovat. Ideálně po 4 dnech až týdnu. V tomto případě lze využít zvýhodněný balíček 4 ošetření. Hodí se pro jakýkoliv druh pleti i velmi citlivou či ekzematickou. 

„Chemický“ peeling obličeje 1. procedura 980,- Kč, každá další 880,- Kč, balíček 4 ošetření 3200,- Kč

„Chemický“ peeling dekoltu 1. procedura 200,- Kč , každá další 130,- Kč, balíček 4 ošetření 500,-

„Chemický“peeling zad 1. procedura 1680,-, každá další 1500,-, balíček 4 ošetření 5500,- Kč

„Chemický“ peeling obličeje a dekoltu, 1. procedura 1200,- Kč, každá další 1000,- Kč, balíček 4 ošetření 4000,- Kč

Problémy s akné lze řešit buď klasickým systematickým ošetřením pleti, ultrazvukovým ošetřením, které napomáhá hojení či čištění anebo AHA peelingové ošetření, které napomáhá hojení a harmonizaci pleti.

Balíček 6ti ošetření (2x kompletní ošetření, 4x čištění) v 8smi týdnech 2900,- Kč viz. sekce Speciální ošetření

Balíček 4 ošetření ultrazvukem pro lepší hojení ( 4x expres ultrazvukové ošetření) ve 4 týdnech 1800,- viz. sekce Speciální ošetření

Balíček 4 ošetření ultrazvukovou špachtlí pro lepší čištění a regeneraci ( 4x čištění a maska) ve 4 týdnech 1800,- viz. sekce Speciální ošetření

AHA peeling ovocnými kyselinkami –  balíček  (4x ošetření) 3200,- Kč více čtěte výše v této sekci.