Kosmetika Trisha

POPIS KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Nabídka je široká. Vybere si každý. Pro podrobnější informace o jednotlivých ošetřeních klikněte na  + nebo přímo na podtržený název ošetření, o kterém se chcete dozvědět více.. 

Klasické ošetření pleti s důkladnou masáží

Základem klasické péče o pleť je důkladná kosmetická masáž. Ta uvolní mimické svaly, prokrví horní vrstvu pleti i podkoží, stimuluje látkovou výměnu i odchod odpadních látek lymfou ven z těla. Pleť je prozářená a mladší. Podle délky masáže, délky ošetření i typu masek a sér si můžete vybrat. Stačí kliknout na + nebo přímo na druh ošetření.

URČENO : Pro ty, které nemají čas nebo chtějí za málo peněz hodně muziky – především hydratovat a vypnout pleť. 

POPIS: Kosmetická řada Nobilis Tilia, Derma Stella či Alcina , ampule, maska, sérum, ( 45 min)  580,- Kč.  Efektu bude dosaženo maskami a séry a krátkou stimulační masáží cca 10 min. Je možno využít i samostatnou masáž  na 25 min. bez masky a séra. Lze využít následující typy rychlého resetu:

 • Derma Stella Alginátová maska + sérum 580,- Kč
 • Alcina Hyaluronová maska + ampule 580,- Kč
 • Alcina, masáž, maska, sérum 580,- Kč
 • Nobilis Tilia, masáž, sérum a maska 580,-
 • Samostatná masáž (25 min) 350,- Kč

URČENO: Pro ty, které nepotřebují barvit obočí ani řasy a postačí jim 15 min masáž a běžná úprava obočí.

POPIS: Kosmetická řada Alcina či Derma Stella, ošetření dle typu pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž, maska, sérum. ( 60 min) 880,- Kč

URČENO: Pro ty, které chtějí příjemně zrelaxovat a dopřát si vše vrchovatou měrou. Jedná se o kompletní balíček včetně barvení obočí a řas, čištění a peeling ultrazvukovou špachtlí. 

POPIS: Kosmetická řada Alcina či Derma Stella, ošetření maskou dle typu pleti, úprava obočí a řas, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž, maska, sérum, krátká masáž očního okolí. ( 90 min) 1080,- Kč

URČENO: Vysoce účinné ošetření patřící už do skupiny anti-age ošetření. Anti age ošetření není určeno jen pro zralou pleť, je pro všechny věkové kategorie již od 35+. Dle věku jsou využívány různé masky a séra intenzivně podporující regeneraci pleti.

POPIS: Kombinace ručního ošetření a zažehlování séra ultrazvukovou špachtlí + speciální masky a ampule, depilace v obličeji, úprava obočí a řas, masáž 25 min + krátká masáž očního okolí. (100 min) 1180,- Kč. Kosmetička Vám vždy pomůže vybrat vhodný typ ošetření s ohledem na potřeby Vaší pleti. Po dohodě s ní lze využít tato luxusní ošetření:

 • Hyaluronové ošetření kosmetikou Alcina. 1180,- Kč
  Hlavní přínos kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 je silná hydratace a hladší pleť. Nejlepší výsledky jsou dosaženy pro pleť do 45ti let.
 • Ošetření s alginátovou maskou se Spirulinou, kosmetikou Derma Stella. 1180,- Kč 
  Spirulina obnovuje elesticitu a váže vodu. Efekt je nejlepší u pleti do 45ti let.
 • Liftingové ošetření s Argilinem, Kosmetikou Derma Stella. 1180,- Kč
  Argilin je přírodní rostlinná látka fungující jako botox, pleť vypíná a omezuje tvorbu vrásek . Je vhodná pro starší pleť s vráskami 50+ anebo i pro mladší pleť před večerní akcí. Wow efekt je viditelný.
 • Výživné ošetření kmenovými buňkami Youth active, kosmetikou  Derma Stella. 1180,- Kč
  Kmenové buňky zachovávají elesticitu a váží vodu. Efekt je nejlepší u mladší pleti +25 +35.
 • Speciální ošetření Kolagenové – Top Secret , kosmetikou Alcina, 1440,-Kč
  Toto ošetření je vrcholem anti-age a hydratační péče. Silně vypíná a hydratuje. Je vhodné pro ženy 45+.
 • Liftingové ošetření s kaviárem, kosmetikou Derma Stella. 1180,-
  Kaviár poskytuje hloubkovou hydrataci. a výživu. Výsledkem je viditelně zářivá a vypnutá pleť. Toto ošetření je vhodné pro pleť 50+.
 • Liftingové ošetření se zlatem, kosmetikou Derma Stella. 1280,- Kč
  Maska se zlatem má výrazné zkrášlující, vypínací a vyhlazující účinky. Obsahuje aktivní látky nové generace Neuropeptid a Genopeptid, jež zpomalují stárnutí. Toto ošetření je vhodné pro pleť 35+, 45+,60+.

URČENO: Pro moderní muže všeho věku, kteří by rádi osvěžili svou pleť, protože vypadá unaveně, nebo pro ty muže, jež trápí akné, žilky či vrásky. Kosmetická péče je dnes muži hojně využívána a ženy jistě ocení pěstěný mužský zevnějšek. Rozhodně je to příjemný zážitek. 

POPIS: Použita bude kosmetická řada Alcina dle typu Vaší pleti. Nejprve provedu čištění  a jemný peeling ultrazvukovou špachtlí, což je příjemné. Bude-li třeba dočistím pleť ručně. Mohu upravit Vaše obočí. Následně provádím důkladnou kosmetickou masáž, která Vás uvolní a prokrví Vaši pleť i šíji. Tato část je relaxační a trvá cca 20 min. Po masáži nanáším masku i séra. (45 min) 680,- Kč.

 • K tomuto ošetření lze přidat také 20 min. stimulaci ultrazvukem, což povede k vyhlazení a větší hydrataci pleti, pak se cena navýší o 250,- Kč 
 • Můžete využít i depilaci anebo ošetření zad. viz popis v sekci Tělová ošetření.
 • Pokud máte zašedlou, unavenou pleť, případně Vás trápí akné, pak doporučuji ošetření AHA ovocnými kyselinkami – šetrný „chemický“ peeling bez chemie. O tomto ošetření, čtěte níže v sekci Speciální ošetření.

Speciální ošetření pleti - cílená péče

Pokud má Vaše pleť problémy a vy chcete vypadat dobře a pěstěně nejen pár dnů po ošetření. Chcete vyřešit problémy s pletí a postupovat v péči systematicky, pak je tu cílená  péče o pleť. Klikněte na + či na ošetření, které Vás zajímá a dozvíte se více.

URČENO: Tento jemný, neinvazivní peeling je vhodný pro každý typ pleti. Ocení ho ti, kteří chtějí pleť prozářit, barevně sjednotit. Je to ošetření, které výrazně zlepšuje i stav rozšířených žilek. Pokud máte hrubší pleť a potřebujete zjemnit texturu pleti, toto je jedna z metod, která mile překvapí. Aknózní pleť zaznamená rychlejší proces hojení a vyčištění zanícených pupínků. Je to také ideální jako rychlá vzpruha pleti neboť udržuje v pleti vodu.

POPIS: Jedná se o šetrné ošetření bez chemie s výsledkem podobným chemickému peelingu, jen nezčervenáte a neoloupete se. Nemusíte se bát ani alergické reakce, není použita chemie. Jen  AHA ovocné kyselinky v bezpečných koncentracích, které proniknou hluboko do pokožky a zespodu ji hydratují, vyživují a tedy i vyhlazují. Horní povrchovou vrstvu šetrně rozpustí a odstraní, čímž se pleť sjednotí barevně, vyhladí a projasní. Je to skvělé ošetření s viditelným a velmi příjemným účinkem. Stačí jedno ošetření. Kyselinky jsou šetrné a po jejich aplikaci se budete cítit příjemně, čistě a fresh. Toto ošetření vřele doporučuji.

POZOR:  Lze provádět jen od září do dubna, klient se 14 dnů před a 14 dnů po ošetření musí vyvarovat slunci a pleť ošetřovat krémem s vysokým faktorem SPF 30 – 50.

 • „Chemický“ peeling obličeje 1. procedura 1080,- Kč
 • „Chemický“ peeling dekoltu 1. procedura 200,- Kč
 • „Chemický“ peeling zad 1. procedura 1680,-Kč

V případě, že je Váš problém závažný ( silnější akné, větší množství pigmentací, větší množství jizviček, větší množství vrásek, povadlá a dehydrovaná pleť či silná kuperóza) doporučuje se ošetření opakovat. Ideálně po 4 dnech až týdnu. V tomto případě lze využít zvýhodněný balíček 4 ošetření. Hodí se pro jakýkoliv druh pleti i velmi citlivou či ekzematickou.

 • „Chemický“ peeling obličeje 1. procedura 1080,- Kč, každá další 880,- Kč, balíček 4 ošetření 3300,- Kč
 • „Chemický“ peeling dekoltu 1. procedura 200,- Kč , každá další 130,- Kč, balíček 4 ošetření 500,-
 • „Chemický“ peeling zad 1. procedura 1680,-, každá další 1500,-, balíček 4 ošetření 5500,- Kč
 • „Chemický“ peeling obličeje a dekoltu, 1. procedura 1280,- Kč, každá další 1000,- Kč, balíček 4 ošetření 3800,- Kč

URČENO: Všem, které trápí akné, zánětlivé pupínky, černé tečky, jizvičky,  je určeno systematické ošetření aknózní pleti.

POPIS:  Můžete zvolit samostatnou péči zaměřenou na čištění, aplikaci masky či vyrovnávacího séra, anebo můžete využít zvýhodněný balíček několika ošetření.

 • Samostatné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, maska, sérum (45 min) 480,- Kč . Při větších problémech doporučuji 1x týdně.
 • Kompletní ošetření pleti včetně masáže (90 min) 1080,- Doporučuji alespoň 1x za 6 týdnů.
 • Při pravidelné docházce do 4 týdnů ( 90 min) 980,-
 • Ošetření ultrazvukem expres, podporuje hojení a zatažení pupínků.(45 min) 680,-
 • Balíček 6ti ošetření (2x kompletní, 4x čištění) v 8smi týdnech 2900,- Kč viz. sekce Balíčky a kúry.
 • Balíček 4 ošetření ultrazvukem pro lepší hojení ( 4x expres ultrazvukové ošetření) ve 4 týdnech 2400,- viz. sekce Balíčky a kúry.
 • AHA peeling ovocnými kyselinkami – více čtěte v sekci speciální ošetření. 1080,- Kč

URČENO:  Vysoce účinné  anti-age ošetření není určeno jen pro zralou pleť, je pro všechny věkové kategorie již od 35+. Dle věku jsou využívány různé masky a séra intenzivně podporující regeneraci pleti. 

POPIS: Kombinace ručního ošetření a zažehlování séra ultrazvukovou špachtlí + speciální masky a ampule, depilace v obličeji, úprava obočí a řas, masáž 25 min + krátká masáž očního okolí. (100 min) 1180,- Kč.  Vhodné ošetření právě pro Vás Vám pomůže vybrat kosmetička. Jen pro inspiraci ze využít tato luxusní ošetření:

 • Hyaluronové ošetření kosmetikou Alcina. 1180,- Kč
  Hlavní přínos kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 je silná hydratace a hladší pleť. Nejlepší výsledky jsou dosaženy pro pleť do 45ti let.
 • Ošetření s alginátovou maskou se Spirulinou, kosmetikou Derma Stella. 1180,- Kč 
  Spirulina obnovuje elesticitu a váže vodu. Efekt je nejlepší u pleti do 45ti let.
 • Liftingové ošetření s Argilinem, Kosmetikou Derma Stella. 1180,- Kč
  Argilin je přírodní rostlinná látka fungující jako botox, pleť vypíná a omezuje tvorbu vrásek . Je vhodná pro starší pleť s vráskami 50+
  anebo i pro mladší pleť před večerní akcí. Wow efekt je viditelný.
 • Výživné ošetření kmenovými buňkami Youth active, kosmetikou  Derma Stella. 1180,- Kč
  Kmenové buňky zachovávají elesticitu a váží vodu. Efekt je nejlepší u mladší pleti +25 +35.
 • Speciální ošetření Kolagenové – Top Secret , kosmetikou Alcina, 1440,-Kč
  Toto ošetření je vrcholem anti-age a hydratační péče. Silně vypíná a hydratuje. Je vhodné pro ženy 45+.
 • Liftingové ošetření s kaviárem, kosmetikou  Derma Stella. 1180,-
  Kaviár poskytuje hloubkovou hydrataci. a výživu. Výsledkem je viditelně zářivá a vypnutá pleť. Toto ošetření je vhodné pro pleť 50+.
 • Liftingové ošetření se zlatem, kosmetikou Derma Stella. 1280,- Kč
  Maska se zlatem má výrazné zkrášlující, vypínací a vyhlazující účinky.
 • Přístrojová ošetření jsou významnou složkou anti-age péče o pleť, viz. sekce Přístrojová ošetření či Zvýhodněné balíčky.

Přístrojové ošetření

Upozornění: Volba metody přístrojového ošetření je vždy po konzultaci s kosmetičkou.  Jsou prováděny certifikovanými přístroji. 

Proč využít přístroje? Moderní technologie jsou výrazným pomocníkem jak efektivně a dlouhodobě zpomalit stárnutí pleti. Já využívám neinvazivní metody, neboť ctím přirozený vzhled obličeje. Pleť pomocí přístrojů jen „probouzím“, aby obnovovala své regenerační procesy a lépe využívala dodané účinné látky ze sér a masek. Všechny procedury jsou bezbolestné, maximálně lehce poštipují. Po žádném z ošetření neodcházíte červené, rozpíchané či strupovité. Ošetření jsou příjemná.

URČENO:   Určeno všem moderním ženám či mužům, kteří mají rády rychlejší výsledek nebo dávají přednost intenzivnějšímu ošetření. Lze využít v každém věku. Toto expres ošetření je ochuzeno o klasickou masáž a zažehlení séra. Je vhodné jako rychlý reset pleti, vzpruha před večírkem, rychlé ošetření pro podporu hojení aknózní pleti, nebo pro ty, kteří vyšetřili právě jen 45 min.Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. ( 45 min) 680,- Kč  

POPIS: Ošetření obsahuje čištění ultrazvukovou špachtlí a jemné ruční dočištění. Stimulaci obličeje pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku , na závěr pak ošetření sérem či ampulí. 

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK: Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže a lepší hojení po akné, snížuje pigmentace, hlouběji zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje pleť a rychleji spouští samoregeneraci pleti. 

URČENO: Všem moderním ženám či mužům, kteří mají rádi rychlejší výsledek nebo dávají přednost intenzivnějšímu ošetření, tuto kúru doporučuji. Je to špička v Anti-age ošetřeních. Lze využít v každém věku. Pro každý věk jsou speciální masky a ampule, které cíleně stimulují kolagenová vlákna a regeneraci pleti. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. ( 105 min) 1380,- Kč  

POPIS:  Ošetření obsahuje úpravu obočí a barvení, čištění ultrazvukovou špachtlí a jemné ruční dočištění. Stimulaci obličeje pomocí ultrazvuku 20 min. a KLASICKÁ RUČNÍ MASÁŽ, ta je navíc od expres ošetření. Na závěr se aplikuje výživná masku  a zapracovávají se séra a ampule. 

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK? Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže a lepší hojení po akné, snižuje pigmentace, hlouběji zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje pleť, stimuluje tvorbu kolagenových vláken, čímž zpomaluje stárnutí a rychleji spouští samoregeneraci pleti. 

Na výběr: 

 • Kyslíkové vitalizační ošetření s ultrazvukem (105 min) Derma Stella 1 380 Kč, ideální jako detox a povzbuzení pleti. Vhodná pro pleť od 35+ až do 50ti let
 • Liftingové ošetření se zlatem a ultrazvukem ( 120 min) Derma Stella 1 440 Kč, vyživuje a hydratujeje vhodná pro pleť 35+, 45+ až 60+.
 • Ultrazvukové ošetření s ampulemi (105) min, Derma Stella 1380,- Kč, pro všechny typy pleti 

 URČENO: Všem , kteří potřebují zpěvnit povislou kůži na bradě a krku. Ultrazvuk vpravuje do hlubších vrstev sérum, které zpevňuje kolagenová vlákna. Vhodné pro klienty s drobnou povislostí, nedokáže vstřebat výrazné tukové polštáře jako lipolýza či radiofrekvence. Klientům je doporučen důkladný pitný režim.

POPIS:  Ošetření obsahuje čištění ultrazvukovou špachtlí. Stimulaci oblasti pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku , na závěr pak ošetření sérem či ampulí a jejich zažehlení. . Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. ( 45 min) 580,- Kč

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK? Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubšíh vrstev kůže a lepší hojení po akné, snížuje pigmentace, hluběji zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje pleť a rychleji spouští samoregeneraci pleti.

URČENO: Všem, které trápí pomerančová kůže. Klientům je doporučen důkladný pitný režim. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. ( 45 min) 880,- Kč

POPIS:   Ošetření obsahuje nanesení anticelulitidového gelu s vypínací ampulí a penetrování a stimulaci oblasti pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku. 

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK? Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubšíh vrstev kůže zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje kůžia rychleji spouští samoregeneraci pleti.

URČENO: Výborné ošetření, které po 30ti minutách zajistí viditelné omlazení – vhodné pro povolenější, unavenou nebo starší pleť. Jde o velmi účinný a příjemný lifting.Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. ( 30 min) 1490,- Kč O balíčku se dočtete níže. 

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení a aplikaci aktivačního oleje, který zvyšuje průnik radiofrekvenční energie. Poté radiofrekvenční sonda krouživými pohyby pleť prohřívá a stimuluje kolagenová vlákna.Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Pleť vydrží vypnutá cca týden, 14 dnů. Pro delší efekt je lepší zvolit  4ošetření, výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Toto ošetření není vhodné pro pleť se žilkami. 

JAK FUNGUJE RADIOFREKVENCE? Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji, gumují vrásky. Během 30ti minut perfektně vypnou obličej, nastartují samooregeneračních procesy, prozáří pleť. 

Balíčky:

 • Lifting obličeje 1490,-  Kč (4x ……………..)
 • Lifting hřbetu rukou 1100,- Kč (4x…………….)
 • Lifting krku a dekoltu 1800,- Kč (4x……………………)
 • Lifting obličeje, krku a dekoltu 2000,- Kč (4x…………………………)

URČENO: Toto ošetření je výbornou volbou pro všechny, kteří chtějí bez skalpelu viditelně omládnout o cca 5 let s efektem na cca rok. Nelze použít na pleť s žilkami. Nelze provádět častěji než 1x za rok jedno ošetření. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým
onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. (45 – 60 min) 4 990,- Kč 

POPIS: Po odlíčení je na pleť nanesena pomocí šablony pomocná síť. Poté gel, který zvyšuje průnik radiofrekvenčních vln do pleti. Procedura Trvá cca 30 – 60 min. a nemusí se opakovat. Provádí se jen 1x za rok. Jedná se o bezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pociťovat lehké štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé doteky prokládané krátkým pocitem tepla, které indikuje stimulaci tvorby kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci. Thermage lze použít i ke zpevnění kůže na těle, či dokonce k dočasnému zmírnění celulitidy. 

JAK FUNGUJE FRAKČNÍ RADIOFREKVENCE – THERMAGE? Intenzivní omlazení frakční radiofrekvencí zaručuje, okamžitý a dlouhodobý výsledek po jednom
ošetření. Radiofrekvenční vlny pronikají do hlubších struktur epidermis až cca 2 mms a prohřívají pleť v celé hloubce. Výsledkem je okamžitý, dlohodobý až 1 rok viditelný efekt omlazení o minimálně cca 5 let. 

Tělová ošetření

Nejen obličej je naší vizitkou. Někdy je potřeba zaměřit svou péči i na další drobné nedostatky na těle. Krásná záda a stehna jsou asi snem každé ženy či muže. I zde můžeme pomoci.

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí nečistá pleť na zádech. 

POPIS: Ošetření zad  je zaměřeno na čištění a ošetření akné na zádech, lze provést i jemnou depilaci zad. (čištění ultrazvukovou špachtlí, ruční dočištění, jemná kratší masáž trapézů,  depilace jemného ochlupení a závěrečná maska,  (60 min) 780,- až 1280,- Kč  dle míry ochlupení a rozsahu depilace

URČENO:  Všem, které trápí pomerančová kůže. Klientům je doporučen důkladný pitný režim.Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. ( 45 min) 880,- Kč, Balíček 4 ošetření 2900,-  

POPIS:  Ošetření obsahuje nanesení anticelulitidového gelu s vypínací ampulí a penetrování a stimulaci oblasti pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku.

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK? Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje kůži a rychleji spouští samoregeneraci pleti. 

Zvýhodněné Balíčky a kúry

Některá ošetření je vhodné provádět opakovaně nebo v určitých kombinacích. Proto jsme pro Vás připravili cenově zvýhodněné balíčky.

Určeno: Všem , kteří potřebují zpěvnit povislou kůži na bradě a krku. Ultrazvuk vpravuje do hlubších vrstev sérum, které zpevňuje kolagenová vlákna. Vhodné pro klienty s drobnou povislostí, nedokáže vstřebat výrazné tukové polštáře jako lipolýza či radiofrekvence. Klientům je doporučen důkladný pitný režim. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. ( 45 min) 580,- Kč

Popis: Ošetření obsahuje čištění ultrazvukovou špachtlí. Stimulaci oblasti pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku , na závěr pak ošetření sérem či ampulí a jejich zažehlení. . 

Jak funguje ultrazvuk: Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže a lepší hojení po akné, snížuje pigmentace, hlouběji zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje pleť a rychleji spouští samoregeneraci pleti.Balíček 4 ošetření 1800,- Kč v rámci 1 měsíce.

Určeno: Všem, které trápí pomerančová kůže. Klientům je doporučen důkladný pitný režim. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. ( 45 min) 880,- Kč

Popis: Ošetření obsahuje nanesení anticelulitidového gelu s vypínací ampulí a penetrování a stimulaci oblasti pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku. 

Jak funguje ultrazvuk: Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubšíh vrstev kůže zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje kůžia rychleji spouští samoregeneraci pleti.
Balíček 4 ošetření 2900,- Kč

Určeno: Výborné ošetření, které po 30ti minutách zajistí viditelné omlazení – vhodné pro povolenější, unavenou nebo starší pleť. Jde o velmi účinný a příjemný lifting. Toto ošetření není vhodné pro pleť se žilkami.. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. ( 30 min) 1490,- Kč O balíčku se dočtete níže.

Popis: Ošetření obsahuje odlíčení a aplikaci aktivačního oleje, který zvyšuje průnik radiofrekvenční energie. Poté radiofrekvenční sonda krouživými pohyby pleť prohřívá a stimuluje kolagenová vlákna.Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Pleť vydrží vypnutá cca týden, 14 dnů. Pro delší efekt je lepší zvolit 4ošetření, výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Toto ošetření není vhodné pro pleť se žilkami.. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. ( 30 min) 1490,- Kč O balíčku se dočtete níže.

Jak funguje radiofrekvence: Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchudo hloubky a vypínají ji, gumují vrásky. Během 30ti minut perfektně vypnou obličej, nastartují samooregeneračních procesy, prozáří pleť.

Balíčky:

 • Lifting obličeje 1490,- Kč (4x ……………..)
 • Lifting hřbetu rukou 1100,- Kč (4x…………….)
 • Lifting krku a dekoltu 1800,- Kč (4x……………………)
 • Lifting obličeje, krku a dekoltu 2000,- Kč (4x…………………………)

Určeno: Tento jemný, neinvazivní peeling je vhodný pro každý typ pleti. Ocení ho ti, kteří chtějí pleť prozářit, barevně sjednotit. Je to ošetření, které výrazně zlepšuje i stav rozšířených žilek. Pokud máte hrubší pleť a potřebujete zjemnit texturu pleti, toto je jedna z metod, která mile překvapí. Aknózní pleť zaznamená rychlejší proces hojení a vyčištění zanícených pupínků. Je to také ideální jako rychlá vzpruha pleti neboť udržuje v pleti vodu.

Popis: Jedná se o šetrné ošetření bez chemie s výsledkem podobným chemickému peelingu, jen nezčervenáte a neoloupete se. Nemusíte se bát ani alergické reakce, není použita chemie. Jen  AHA ovocné kyselinky v bezpečných koncentracích, které proniknou hluboko do pokožky a zespodu ji hydratují, vyživují a tedy i vyhlazují. Horní povrchovou vrstvu šetrně rozpustí a odstraní, čímž se pleť sjednotí barevně, vyhladí a projasní. Je to skvělé ošetření s viditelným a velmi příjemným účinkem. Stačí jedno ošetření. Kyselinky jsou šetrné a po jejich aplikaci se budete cítit příjemně, čistě a fresh. Toto ošetření vřele doporučuji.

Pozor: Lze provádět jen od září do dubna, klient se 14 dnů před a 14 dnů po ošetření musí vyvarovat
slunci a pleť ošetřovat krémem s vysokým faktorem SPF 30 – 50.

V případě, že je Váš problém závažný ( silnější akné, větší množství pigmentací, větší množství jizviček, větší množství vrásek, povadlá a dehydrovaná pleť či silná kuperóza) doporučuje se ošetření opakovat. Ideálně po 4 dnech až týdnu. V tomto případě lze využít zvýhodněný balíček 4 ošetření. Hodí se pro jakýkoliv druh pleti i velmi citlivou či ekzematickou. 

 • „Chemický“ peeling obličeje 1. procedura 1080,- Kč, každá další 880,- Kč, balíček 4 ošetření 3300,- Kč
 • „Chemický“ peeling dekoltu 1. procedura 200,- Kč , každá další 130,- Kč, balíček 4 ošetření 500,-
 • „Chemický“peeling zad 1. procedura 1680,-, každá další 1500,-, balíček 4 ošetření 5500,- Kč
 • „Chemický“ peeling obličeje a dekoltu, 1. procedura 1280,- Kč, každá další 1000,- Kč, balíček 4 ošetření 3800,- Kč

Určeno: Všem, které trápí akné, zánětlivé pupínky, černé tečky, jizvičky,  je určeno systematické ošetření aknózní pleti.

Popis: Můžete zvolit samostatnou, ale rozhodně pravidelnou péči zaměřenou na čištění, aplikaci masky či vyrovnávacího séra, anebo můžete využít zvýhodněný balíček několika ošetření.

 • Balíček 6ti ošetření (2x kompletní ošetření, 4x čištění) v 8smi týdnech 2900,- Kč viz. sekce Speciální ošetření
 • Balíček 4 ošetření ultrazvukem pro lepší hojení ( 4x expres ultrazvukové ošetření) ve 4 týdnech 2400,- viz. sekce Speciální ošetření
 • AHA peeling ovocnými kyselinkami – více čtěte výše v této sekci.