Kosmetika Trisha

POPIS KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Nabídka je široká. Vybere si každý. Pro podrobnější informace o jednotlivých ošetřeních klikněte na  + nebo přímo na podtržený název ošetření, o kterém se chcete dozvědět více.. 

Klasické ošetření pleti s důkladnou masáží

Základem klasické péče o pleť je důkladná kosmetická masáž. Ta uvolní mimické svaly, prokrví horní vrstvu pleti i podkoží, stimuluje látkovou výměnu i odchod odpadních látek lymfou ven z těla. Pleť je prozářená a mladší. Podle délky masáže, délky ošetření i typu masek a sér si můžete vybrat. Stačí kliknout na + nebo přímo na druh ošetření.

Rychlý reset pleti ( 45 min) 580,- Kč

URČENO : Pro ty, které nemají čas nebo chtějí za málo peněz hodně muziky – především hydratovat a vypnout pleť. 

POPIS: Kosmetická řada Nobilis Tilia, Derma Stella či Alcina ,  maska, sérum nebo ampule, ( 45 min)  580,- Kč.  Efektu bude dosaženo maskami a séry a krátkou stimulační masáží cca 10 min. Je možno využít i samostatnou masáž  na 25 min. jen s hydratační maskou a bez séra. Lze využít následující typy rychlého resetu:

 • Derma Stella Alginátová maska + sérum, bez masáže 580,- Kč
 • Alcina Hyaluronová maska + ampule, bez masáže 580,- Kč
 • Alcina, masáž (10 min), maska, sérum 580,- Kč
 • Nobilis Tilia, masáž (10 min), sérum a maska 580,-
 • Samostatná masáž (25 min) + hydratační maska 390,- Kč

Základní ošetření pleti ( 60 min) 880,- Kč

URČENO: Pro ty, které nepotřebují barvit obočí ani řasy a postačí jim 15 min masáž a běžná úprava obočí.

POPIS: Kosmetická řada Nobilis Tilia, Alcina či Derma Stella, ošetření dle typu pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž, maska, sérum. ( 60 min) 880,- Kč

Kompletní ošetření pleti (90 min) 1180,- Kč

 URČENO: Pro ty, které chtějí příjemně zrelaxovat a dopřát si vše vrchovatou měrou. Jedná se o kompletní balíček včetně barvení obočí a řas, čištění a peeling ultrazvukovou špachtlí. Jedná se o příjemný realaxační zážitek plný hýčkání a vůní.

POPIS: Kosmetická řada Nobilis Tilia,  Derma Stella či Alcina,  úprava obočí a řas, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, důkladná masáž, maska dle typu pleti, sérum, krátká masáž očního okolí. ( 90 min) 1180,- Kč

 • Nobilis Tilia – Hřebíčkové ošetření
 • Nobilis Tilia – Levandulové ošetření
 • Derma Stella – Šípkové ošetření
 • Derma Stella – Jablíčkové ošetření
 • Derma Stella – Teatree ošetření pro mastnou pleť
 • Derma Stella – Kolagenové ošetření hydratační
 • Alcina – Bylinné ošetření pro mastnou pleť
 • Alcina – Hydratační ošetření
 • Alcina – Zklidńující pro citlivou pleť

Luxusní ošetření pleti – Anti-age (105 min) 1330,- Kč

URČENO: Anti age ošetření není určeno jen pro zralou pleť, je pro všechny věkové kategorie již od 35+. Dle věku jsou využívány různé masky a séra intenzivně podporující regeneraci pleti. Každý věk potřebuje jiné výživné látky. Máme širokou paletu možností, jak zpomalit stárnutí přirozenou cestou.

POPIS: Kombinace ručního ošetření a zažehlování séra ultrazvukovou špachtlí + speciální masky a ampule, depilace v obličeji, úprava obočí a řas, masáž 25 min + krátká masáž očního okolí. (100 min) 1330,- Kč. Pomohu Vám vybrat vhodný typ ošetření s ohledem na potřeby Vaší pleti. Vybírat můžete z těchto ošetření:

 • Nobilis Tilia – Růžové ošetření                                                                                               Hlavní přínos biokativní masky jsou výživné šípkové, jojobové a makadamiové oleje, které regenerují, čistí a hluboce vyživují.
 • Alcina – Hyaluronové ošetření 
  Hlavní přínos kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 je silná hydratace a hladší pleť. 
 • Alcina –  Kolagenové ošetření 
  Toto ošetření je vrcholem anti-age a hydratační péče. Silně vypíná a hydratuje. 
 • Derma Stella – Ošetření s alginátovou maskou se Spirulinou, 
  Spirulina obnovuje elesticitu a váže vodu. 
 • Derma Stella – Liftingové ošetření s Argilinem, 
  Argilin je přírodní rostlinná látka fungující jako botox, pleť vypíná a omezuje tvorbu vrásek . Wow efekt je viditelný a je tedy vhodná i před večerní akcí.

 

Ošetření pro pány (45 min) 680,- Kč

URČENO: Pro moderní muže všeho věku, kteří by rádi osvěžili svou pleť, protože vypadá unaveně, nebo pro ty muže, jež trápí akné, žilky či vrásky. Kosmetická péče je dnes muži hojně využívána a ženy jistě ocení pěstěný mužský zevnějšek. Rozhodně je to příjemný zážitek. 

 •  

Přístrojové ošetření

Upozornění: Volba metody přístrojového ošetření je vždy po konzultaci s kosmetičkou.  Jsou prováděny certifikovanými přístroji. 

Proč využít přístroje? Moderní technologie jsou výrazným pomocníkem jak efektivně a dlouhodobě zpomalit stárnutí pleti. Já využívám neinvazivní metody, neboť ctím přirozený vzhled obličeje. Pleť pomocí přístrojů jen „probouzím“, aby obnovovala své regenerační procesy a lépe využívala dodané účinné látky ze sér a masek. Všechny procedury jsou bezbolestné, maximálně lehce poštipují. Po žádném z ošetření neodcházíte červené, rozpíchané či strupovité. Ošetření jsou příjemná.

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK ? Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže a lepší hojení po akné, snížuje pigmentace, hlouběji zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje pleť a rychleji spouští samoregeneraci pleti.

URČENO:   Určeno všem moderním ženám či mužům, kteří mají rády rychlejší výsledek nebo dávají přednost intenzivnějšímu ošetření. Lze využít v každém věku. Je vhodné jako rychlý reset pleti, vzpruha před večírkem,  ošetření pro podporu hojení aknózní pleti, jako účinné anti- age ošetření.  Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

  Můžete si vybrat:

Ultrazvukové ošetření expres ( 45 min) 680,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje čištění ultrazvukovou špachtlí. Stimulaci obličeje pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku , na závěr pak ošetření sérem či ampulí. 

Neinvazivní mezoterapie bez jehliček – obličej, krk a dekolt ( 105 min) 1440,- Kč  

POPIS:  Ošetření obsahuje úpravu obočí a barvení, čištění ultrazvukovou špachtlí a jemné ruční dočištění. Stimulaci obličeje pomocí ultrazvuku 25 min. a KLASICKOU RUČNÍ MASÁŽ, ta je navíc od expres ošetření. Na závěr se aplikuje výživná masku  a zapracovávají se séra a ampule. 

Ultrazvukové ošetření krku a podbradku ( 45 min) 580,- Kč

URČENO:  Vhodné pro klienty s drobnou povislostí, nedokáže vstřebat výrazné tukové polštáře jako lipolýza či radiofrekvence. Klientům je doporučen důkladný pitný režim.

POPIS:  Ošetření obsahuje čištění ultrazvukovou špachtlí. Stimulaci oblasti pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku , na závěr pak ošetření sérem či ampulí a jejich zažehlení. . Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

Ultrazvukové ošetření celulitidy ( 50 min) 880,- Kč

URČENO: Všem, které trápí pomerančová kůže. Klientům je doporučen důkladný pitný režim. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

POPIS:   Ošetření obsahuje nanesení anticelulitidového gelu s vypínací ampulí a penetrování a stimulaci oblasti pomocí ultrazvuku 30 min. a výživnou masku. 

JAK FUNGUJE RADIOFREKVENCE? Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji, gumují vrásky. Už během 30ti minut perfektně vypnou obličej, nastartují samooregeneračních procesy, prozáří pleť. 

URČENO: Vhodné pro unavenou nebo starší pleť nebo jako okamžitá vzpruha před večerní akcí. Při pravidelném používání výrazně zpomaluje známky stárnutí.  Jde o velmi účinný a příjemný lifting. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. O balíčku se dočtete níže. 

Radiofrekvenční ošetření obličeje a krku (30 min ) 1220,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení a aplikaci aktivačního oleje, který zvyšuje průnik radiofrekvenční energie. Poté radiofrekvenční sonda krouživými pohyby pleť prohřívá a stimuluje kolagenová vlákna. Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Pleť vydrží vypnutá cca týden, 14 dnů. Pro delší efekt je lepší zvolit  4ošetření, výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Toto ošetření není vhodné pro pleť se žilkami. 

Radiofrekvenční ošetření obličeje, krku a dekoltu ( 50 min) 1440,- Kč

POPIS: Ošetření obsahuje odlíčení a aplikaci aktivačního oleje, který zvyšuje průnik radiofrekvenční energie. Poté radiofrekvenční sonda krouživými pohyby pleť prohřívá a stimuluje kolagenová vlákna. Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Pleť vydrží vypnutá cca týden, 14 dnů. Pro delší efekt je lepší zvolit  4ošetření, výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Toto ošetření není vhodné pro pleť se žilkami. 

Radiofrekvenční ošetření celulitidy (40 min) 1180,- Kč

Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji, odbourávají tukové polštáře. Už během 30ti minut perfektně vypnou kůži na nohou. Nutný pitný režim.  Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. V tomto případě doporučujeme opakování. O balíčku se dočtete níže. 

Radiofrekvenční ošetření krku a podbradku(30 min) 680,- Kč

Radiofrekvenční ošetření hřbetu rukou (40 min) 680,- Kč

Ultrazvuková špachtle čištění pleti 390,- Kč

URČENO: Vhodné pro všechny, kteří potřebují vyčistit pleť od pupínků, černých teček, nebo jen prozářit a odstranit odumřelé buňky.

POPIS:  Bezbolestné čištění pleti prováděné na odlíčený obličej. Bez masky.

Speciální ošetření pleti - cílená péče

Pokud má Vaše pleť problémy a vy chcete vypadat dobře a pěstěně nejen pár dnů po ošetření. Chcete vyřešit problémy s pletí a postupovat v péči systematicky, pak je tu cílená  péče o pleť. Klikněte na + či na ošetření, které Vás zajímá a dozvíte se více.

Šetrný peeling AHA ovocnými kyselinkami

URČENO: Tento jemný, neinvazivní peeling je vhodný pro každý typ pleti. Ocení ho ti, kteří chtějí pleť prozářit, barevně sjednotit. Je to ošetření, které výrazně zlepšuje i stav rozšířených žilek. Pokud máte hrubší pleť a potřebujete zjemnit texturu pleti, toto je jedna z metod, která mile překvapí. Aknózní pleť zaznamená rychlejší proces hojení a vyčištění zanícených pupínků. Je to také ideální jako rychlá vzpruha pleti neboť udržuje v pleti vodu.

POPIS: Jedná se o šetrné ošetření bez chemie s výsledkem podobným chemickému peelingu, jen nezčervenáte a neoloupete se. Nemusíte se bát ani alergické reakce, není použita chemie. Jen  AHA ovocné kyselinky v bezpečných koncentracích, které proniknou hluboko do pokožky a zespodu ji hydratují, vyživují a tedy i vyhlazují. Horní povrchovou vrstvu šetrně rozpustí a odstraní, čímž se pleť sjednotí barevně, vyhladí a projasní. Je to skvělé ošetření s viditelným a velmi příjemným účinkem. Stačí jedno ošetření. Kyselinky jsou šetrné a po jejich aplikaci se budete cítit příjemně, čistě a fresh. Toto ošetření vřele doporučuji.

POZOR:  Lze provádět jen od září do dubna, klient se 14 dnů před a 14 dnů po ošetření musí vyvarovat slunci a pleť ošetřovat krémem s vysokým faktorem SPF 30 – 50.

„Chemický“ peeling obličeje 1. procedura 980,- Kč

„Chemický“ peeling  obličeje a dekoltu 1. procedura 1200,- Kč

Chemický“ peeling zad 1. procedura 1680,-Kč

V případě, že je Váš problém závažný ( silnější akné, větší množství pigmentací, větší množství jizviček, větší množství vrásek, povadlá a dehydrovaná pleť či silná kuperóza) doporučuje se ošetření opakovat. Ideálně po 4 dnech až týdnu. V tomto případě lze využít zvýhodněný balíček 4 ošetření. Hodí se pro jakýkoliv druh pleti i velmi citlivou či ekzematickou.

„Chemický“ peeling obličeje 1. procedura 980,- Kč, každá další 880,- Kč, balíček 4 ošetření 3300,- Kč

„Chemický“ peeling  obličeje a dekoltu 1. procedura 1200,- Kč , každá další 1000,- Kč, balíček 4 ošetření 3800,-

„Chemický“ peeling zad 1. procedura 1680,-, každá další 1500,-, balíček 4 ošetření 5500,- Kč

Program pro aknózní pleť

URČENO: Všem, které trápí akné, zánětlivé pupínky, černé tečky, jizvičky,  je určeno systematické ošetření aknózní pleti.

POPIS:  Můžete zvolit samostatnou péči zaměřenou na čištění, aplikaci masky či vyrovnávacího séra, anebo můžete využít zvýhodněný balíček několika ošetření.

 • Samostatné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, maska, sérum (45 min) 480,- Kč . Při větších problémech doporučuji 1x týdně.
 • Kompletní ošetření pleti včetně masáže (90 min) 980,- Doporučuji alespoň 1x za 6 týdnů.
 • Při pravidelné docházce do 4 týdnů ( 90 min) 880,-
 • Ošetření ultrazvukem expres, podporuje hojení a zatažení pupínků.(45 min) 680,-
 • Balíček 6ti ošetření (2x kompletní, 4x čištění) v 8smi týdnech 2900,- Kč viz. sekce Balíčky a kúry.
 • Balíček 4 ošetření ultrazvukem pro lepší hojení + maska ( 4x expres ultrazvukové ošetření) ve 4 týdnech 1800,- viz. sekce Balíčky a kúry.
 • AHA peeling ovocnými kyselinkami – více čtěte v sekci speciální ošetření. 980,- Kč

URČENO: 

Anti age ošetření není určeno jen pro zralou pleť, je pro všechny věkové kategorie již od 35+. Dle věku jsou využívány různé masky a séra intenzivně podporující regeneraci pleti. Každý věk potřebuje jiné výživné látky. Máme širokou paletu možností, jak zpomalit stárnutí přirozenou cestou.

POPIS: Kombinace ručního ošetření a zažehlování séra ultrazvukovou špachtlí + speciální masky a ampule, depilace v obličeji, úprava obočí a řas, masáž 25 min + krátká masáž očního okolí. (100 min) 1330,- Kč. Pomohu Vám vybrat vhodný typ ošetření s ohledem na potřeby Vaší pleti. Vybírat můžete z těchto ošetření:

 • Nobilis Tilia – Růžové ošetření                                                                Hlavní přínos biokativní masky jsou výživné šípkové, jojobové a makadamiové oleje, které regenerují, čistí a hluboce vyživují.
 • Alcina – Hyaluronové ošetření 
  Hlavní přínos kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 je silná hydratace a hladší pleť. 
 • Alcina –  Kolagenové ošetření 
  Toto ošetření je vrcholem anti-age a hydratační péče. Silně vypíná a hydratuje. 
 • Derma Stella – Ošetření s alginátovou maskou se Spirulinou, 
  Spirulina obnovuje elesticitu a váže vodu. 
 • Derma Stella – Liftingové ošetření s Argilinem, 
  Argilin je přírodní rostlinná látka fungující jako botox, pleť vypíná a omezuje tvorbu vrásek . Wow efekt je viditelný a je tedy vhodná i před večerní akcí.
 • Přístrojová ošetření jsou významnou složkou anti-age péče o pleť, viz. sekce Přístrojová ošetření či Zvýhodněné balíčky.

Tělová ošetření

Nejen obličej je naší vizitkou. Někdy je potřeba zaměřit svou péči i na další drobné nedostatky na těle. Krásná záda a stehna jsou asi snem každé ženy či muže. I zde můžeme pomoci.

Ultrazvukové ošetření krku a podbradku 580,- Kč

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí suchá pleť na krku či povislé kontury. 

POPIS: Toto ošetření   je zaměřeno na posílení hydratace krku a hluboké zapracování vypínacích a výživných sér. Celá procedura je doplněna vypínací maskou a masáží.  

Radiofrekvenční lifting krku a podbradku 680,- kč

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí  povislé kontury na krku a v dolní části obličeje. 

POPIS: Toto ošetření   je příjemně relaxační. Jemným zahříváním oblasti dochází k odbourání tukových polštářků a stimulaci kolagenových vláken. 

 

Ošetření zad 780,- Kč až 1280,- Kč

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí nečistá pleť na zádech. 

POPIS: Ošetření zad  je zaměřeno na čištění a ošetření akné na zádech, lze provést i jemnou depilaci zad. (čištění ultrazvukovou špachtlí, ruční dočištění, jemná kratší masáž trapézů,  depilace jemného ochlupení a závěrečná maska,  (60 min) 780,- až 1280,- Kč 

Ošetření zad AHA kyselinkami 1580,- Kč

URČENO: Pro všechny ženy či muže, které trápí nečistá pleť na zádech. 

POPIS: Ošetření zad  je zaměřeno na čištění a ošetření akné na zádech. čištění probíhá po očištění zad nanesením AHA kyselinek a speciální masky. 

 

 

dle míry ochlupení a rozsahu depilace

Ultrazvukové ošetření celulitity 880,- Kč

URČENO:  Všem, které trápí pomerančová kůže. Klientům je doporučen důkladný pitný režim.Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. Balíček 4 ošetření 2900,-  

POPIS:  Ošetření obsahuje nanesení anticelulitidového gelu s vypínací ampulí a penetrování a stimulaci oblasti pomocí ultrazvuku 20 min. a výživnou masku.

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK? Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje kůži a rychleji spouští samoregeneraci pleti. 

Radiofrekvenční ošetření celulitidy 1180.- Kč

URČENO: Všem, které trápí pomerančová kůže.  Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji, odbourávají tukové polštáře. Už během 30ti minut perfektně vypnou kůži na nohou. Nutný pitný režim.  Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Pleť vydrží vypnutá cca týden, 14 dnů. Pro delší efekt je lepší zvolit  4ošetření, výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Balíček 4 ošetření 3900,- Kč.

Parafinový zábal na ruce 200,- Kč

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké a hebké. 

Radiofrekvenční omlazení rukou 680,- Kč

Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji a  gumují vrásky. Už během 30ti minut perfektně vypnou  kůži na rukou a nastartují samooregeneračních procesy. 

URČENO: Vhodné pro unavenou, vysušené ruce.  Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“. Balíček 4 ošetření 2500,- Kč.

Parafínový zábal na chodidla. 250,- Kč

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Po zábalu jsou chodidla velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Kůže na patách je změklá a hebká. 

Zvýhodněné Balíčky a kúry

Některá ošetření je vhodné provádět opakovaně nebo v určitých kombinacích. Proto jsme pro Vás připravili cenově zvýhodněné balíčky.

JAK FUNGUJE ULTRAZVUK?

Ultrazvuk díky svým podélným vlnám vniká do hlubších vrstev kůže a lepší hojení po akné, snIžuje pigmentace, hlouběji zapracovává séra a výživné ampule, lépe hydratuje pleť a rychleji spouští  samoregeneraci pleti. 

Ultrazvukové ošetření expres – balíček (4x ošetření) 1800,- Kč

Ultrazvukové ošetření krku a podbradku – balíček (4x ošetření) 1800,- Kč

Ultrazvukové ošetření celulitidy – balíček (4x ošetření) 2900,- Kč

JAK FUNGUJE RADIOFREKVENCE ? Radiofrekvenční vlny zahřívají pleť od povrchu do hloubky a vypínají ji, gumují vrásky, odbourávají tukové poštářky. Výsledek je okamžitý po jediném ošetření. Pleť vydrží vypnutá cca týden, 14 dnů. Pro delší efekt je lepší zvolit 4ošetření, výsledek vydrží déle, až 6 měsíců. Toto ošetření není vhodné pro pleť se žilkami.. Nelze provádět u klientů s onemocněním srdce, nádorovým onemocněním, těhotenstvím. Podrobnější kontraindikace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

Radiofrekvenční ošetření obličeje a krku – balíček (4x ošetření) 3800,- Kč

Radiofrekvenční ošetření obličeje, krku, dekoltu – balíček (4x ošetř.) 5000,- Kč

Radiofrekvenční ošetření krku a podbradku – balíček (4x ošetření) 1800,- Kč

Radiofrekvenční ošetření celulitidy – balíček (4x ošetření) 3900,- Kč

Radiofrekvenční ošetření rukou – balíček (4x ošetření) 1800,- Kč

Určeno: Tento jemný, neinvazivní peeling je vhodný pro každý typ pleti. Ocení ho ti, kteří chtějí pleť prozářit, barevně sjednotit. Je to ošetření, které výrazně zlepšuje i stav rozšířených žilek. Pokud máte hrubší pleť a potřebujete zjemnit texturu pleti, toto je jedna z metod, která mile překvapí. Aknózní pleť zaznamená rychlejší proces hojení a vyčištění zanícených pupínků. Je to také ideální jako rychlá vzpruha pleti neboť udržuje v pleti vodu.

Popis: Jedná se o šetrné ošetření bez chemie s výsledkem podobným chemickému peelingu, jen nezčervenáte a neoloupete se. Nemusíte se bát ani alergické reakce, není použita chemie. Jen  AHA ovocné kyselinky v bezpečných koncentracích, které proniknou hluboko do pokožky a zespodu ji hydratují, vyživují a tedy i vyhlazují. Horní povrchovou vrstvu šetrně rozpustí a odstraní, čímž se pleť sjednotí barevně, vyhladí a projasní. Je to skvělé ošetření s viditelným a velmi příjemným účinkem. Stačí jedno ošetření. Kyselinky jsou šetrné a po jejich aplikaci se budete cítit příjemně, čistě a fresh. Toto ošetření vřele doporučuji.

Pozor: Lze provádět jen od září do dubna, klient se 14 dnů před a 14 dnů po ošetření musí vyvarovat
slunci a pleť ošetřovat krémem s vysokým faktorem SPF 30 – 50.

V případě, že je Váš problém závažný ( silnější akné, větší množství pigmentací, větší množství jizviček, větší množství vrásek, povadlá a dehydrovaná pleť či silná kuperóza) doporučuje se ošetření opakovat. Ideálně po 4 dnech až týdnu. V tomto případě lze využít zvýhodněný balíček 4 ošetření. Hodí se pro jakýkoliv druh pleti i velmi citlivou či ekzematickou. 

„Chemický“ peeling obličeje 1. procedura 980,- Kč, každá další 880,- Kč, balíček 4 ošetření 3200,- Kč

„Chemický“ peeling dekoltu 1. procedura 200,- Kč , každá další 130,- Kč, balíček 4 ošetření 500,-

„Chemický“peeling zad 1. procedura 1680,-, každá další 1500,-, balíček 4 ošetření 5500,- Kč

„Chemický“ peeling obličeje a dekoltu, 1. procedura 1200,- Kč, každá další 1000,- Kč, balíček 4 ošetření 4000,- Kč

Problémy s akné lze řešit buď klasickým systematickým ošetřením pleti, ultrazvukovým ošetřením, které napomáhá hojení či čištění anebo AHA peelingové ošetření, které napomáhá hojení a harmonizaci pleti.

Balíček 6ti ošetření (2x kompletní ošetření, 4x čištění) v 8smi týdnech 2900,- Kč viz. sekce Speciální ošetření

Balíček 4 ošetření ultrazvukem pro lepší hojení ( 4x expres ultrazvukové ošetření) ve 4 týdnech 1800,- viz. sekce Speciální ošetření

Balíček 4 ošetření ultrazvukovou špachtlí pro lepší čištění a regeneraci ( 4x čištění a maska) ve 4 týdnech 1800,- viz. sekce Speciální ošetření

AHA peeling ovocnými kyselinkami –  balíček  (4x ošetření) 3200,- Kč více čtěte výše v této sekci.